Kiermasz ozdób z Dołhobyczowa

10 grudnia 12.00–15.00: Kiermasz ozdób choinkowych wykonanych przez dzieci z Dołhobyczowa. Równolegle okazja, żeby samemu wykonać papierowe ozdoby na choinkę. Zapraszamy!

Dołhobyczów to mała miejscowość położona na wschodniej granicy Polski, w województwie lubelskim,
w odległości około 3 kilometrów od Ukrainy.

"Od Adwentu do radosnego czasu Świąt Bożego Narodzenia" to projekt Szkoły Podstawowej, „Dołhobyczowskiego Stowarzyszenia Regionalnego” oraz „Warsztatu Terapii Zajęciowej w Oszczowie”. Jego celem jest przybliżenie tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem oraz integracja środowiska lokalnego. W ramach projektu realizowane są różne formy zajęć, m. in. warsztaty, konkurs na ozdoby choinkowe, wykonane przez dzieci, młodzież i dorosłych. Najładniejsze ozdoby będą zaprezentowane u nas, w "Stu Pociechach" podczas kiermaszu w dniu 10.12.2017 r. Dochód ze sprzedaży ozdób będzie przeznaczony na zakup sprzętu fotograficznego dla szkoły. DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top