Psychogadki - z dofinansowaniem

Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne dotyczące dzieci od narodzin do 7 lat, w każdy poniedziałek od 14:00 do 15:40, konsultacje bezpłatne, wymagają wcześniejszego zapisania się.

Konsultacje prowadzi związana od wielu lat z zespołem Agnieszka Słoniowska, psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w The School of Infant Mental Health w Londynie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Agnieszka współtworzyła grupy zabawowe, stażowała w zespole psychoedukacyjnym i przez wiele lat była wolontariuszem w Klubie dla Dzieci z problemami emocjonalnymi i Ich Rodziców. Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4.

AgaSloniowska

Konsultacje są bezpłatnie, wymagają zapisów telefonicznych w recepcji ( +48 530 494 027) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00. Można zapisywać się na godzinę 14.00 lub 15.00 , konsultacja trwa 45 minut.

Prosimy o potwierdzenie telefoniczne w piątek przed konsultacją lub w poniedziałek w dniu konsultacji swojej obecności, a zwłaszcza informacji o rezygnacji z konsultacji, chętnie skorzystają z niej inne osoby.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top