Remont kafejki

Drodzy Goście, Przyjaciele i Sympatycy!

W lipcu w naszej siedzibie Wielkie Zmiany! Rozpoczynamy remont kawiarenki! Służy nam wszystkim ponad 10 lat i jest już mocno wyeksploatowana. W podjęciu decyzji pomogły nam wypełnione przez Was ankiety: lubicie to miejsce, ale jednocześnie uważacie, że  przydałoby mu się odświeżenie. My myślimy dokładnie tak samo. Dwie mamy-architektki zrobiły świetny projekt. Dziękujemy:) 1 lipca startujemy!

Będzie możliwość wydawania kawy i ciastek wprost na taras, siedziska w oknach zamiast parapetów. Będzie specjalna wydzielona strefa dla najmłodszych i dla tych ciut starszych też. Odświeżymy ściany, będzie łatwiejsza do utrzymania w czystości podłoga i nowe, przytulniejsze oświetlenie. Poza tym mamy mnóstwo oryginalnych pomysłów na wyposażenie tych przestrzeni.  

Plany są śmiałe, ale żeby je zrealizować potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia. Dlatego prosimy - dorzućcie swoją CEGIEŁKĘ!!! Każdą z nich sumiennie wykorzystamy! Sto Pociech jest organizacją społeczną o charakterze non-profit. Duży remont to dla nas naprawdę duże wyzwanie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Uwaga pierwsza akcja:  Ostatnia sobota czerwca to również ostatnia zabawa wodna w ogrodzie przed remontem. Ostatnia edycja wydarzenia: Kucharze, żeglarze i melioranci. Bilety  juz się skończyły, ale dodajemy jeszcze kilka wejściówek rodzinnych w cenie 100 zł, które jednocześnie będą CEGIEŁKAMI na remont kafejki. Macie na nie ochotę?

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top