Lato bez dzieci


Udało Wam się wysłać potomstwo na wakacje, do babci, na pierwszy obóz?

Macie trochę wolnego czasu? Chcecie spędzić go w Stu Pociechach - bez dzieci?


Zapraszamy! Oto nasza oferta wakacyjna dla rodziców:

24 czerwca ruszają spotkania w męskim gronie, czyli Wakacyjna Grupa Ojców: 6 spotkań, poniedziałki: 17.30-21.30

25 czerwca startują intensywne wieczorne warsztaty dla rodziców Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?, wtorki - czwartki, 18.00- 21.00. koniec 23.07

5-6.07 - zapraszamy na warsztat Moje dziecko mnie złości

20.07 -  odbędzie się warsztat Skuteczny tata

poniedziałki 17 i 24 czerwca, 8 i 15 lipca, w godz.:17.00 -19.00
bezpłatne konsultacje dla rodziców nastolatków
zapisy przez formularz

środy o 18.00-20.00 - Sto Pociech - inspiracje.
To nowa formuła spotkań z rodzicami, opiekunami i wychowawcami. Proponujemy wykłady, seminaria, konwersatoria, krótkie formy warsztatowe i po prostu spotkania na tematy związane z rodzicami, dziećmi i relacjami między nimi. W lipcu zapraszamy na:

10.07 - Nastolatek w rodzinie – kiedy kończy się wychowanie? - seminarium inspirujące poświęcone relacji rodzic, dorosły – nastolatek. Prowadzi Katarzyna Dołęgowska-Urlich

17.07 - O słuchaniu i posłuszeństwie - spotkanie poświęcone komunikacji w rodzinie. Przyjrzymy się, dlaczego  kiedy znamy się tak dobrze, to wcale nie jest nam łatwo się usłyszeć. Poprowadzi Janka Rykowska.

24.07 - Jestem OK, jaki jestem - seminarium inspirujące o tym, jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości poprowadzi Maria Smereczyńska

31.07 - Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem - seminarium dot. komunikowania granic, wyrażania swojego zdania tak, by nie ranić innych poprowadzi Maria Smereczyńska.

zapisy  
cena: 40 zł od osoby, 70 zł od pary

Całe wakacje - możliwość zapisów na konsultacje psychologiczne  i psychoterapię indywidualną oraz konsultacje i psychoterapię par.
zapisy przez formularz

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top