Zrzutka na dofinansowanie grup wsparcia

Zbieramy na opłacenie udziału w grupach wsparcia dla osób potrzebujących, a których sytuacja materialna uniemożliwia im samodzielne sięgnięcie po tego rodzaju pomoc. Fundacja Sto Pociech jest organizacją non-profit, która wspiera rodziny. Pracujemy z rodzicami tak, aby przeciwdziałać wypaleniu rodzicielskiemu, wspieramy umiejętności komunikacyjne i wychowawcze. Przede wszystkim tworzymy grupy, które stanowią naturalną ochronę przed izolacja społeczną młodych rodziców.

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy!

Przez ostatnie 10 lat nasze grupy wsparcia były systematycznie dofinansowywane przez miasto stołeczne Warszawa. Dostawaliśmy pieniądze na znaczne dofinansowanie naszych grup. W tym roku nie otrzymaliśmy żadnej z trzech dotacji, o które występowaliśmy i zmuszeni jesteśmy znacząco podnieść ceny naszych grup. Każde trzygodzinne spotkanie poprzedzone jest godzinnym przygotowaniem i zakończone co najmniej godzinnym podsumowaniem. Jest to pięć godzin pracy specjalistów. Fundacja nie zarabia na swojej ofercie, a tylko z opłat od uczestników, pokrywa koszty. 

 Nie chcemy, aby nasza oferta była dostępna tylko dla osób dobrze uposażonych. Wsparcie, które daje udział w grupie jest potrzebne różnym osobom - również tym, które przeżywają też kłopoty materialne. 

Pomóżcie nam zapewnić udział w grupach także tym, którzy nie mogą sobie na niego pozwolić.

Prosimy - zrzućcie się! 

10 zł 

20 zł - to opłata za 1h udziału w grupie jednej osoby

60 zł - to opłata za udział jednej osoby w trzygodzinnym spotkaniu

400 zł -to opłata za udział jednej osoby w grupie Urodziłam Życie

Link do Zrzutki

Nasze Grupy Wsparcia

Zapraszamy też do przeczytania artykułu, na temat tego czym są grupy wsparcia.

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
I agree with the Regulamin
Back to Top