Foodwise

logo FoodWise

Partnerem konferencji „Więź w codzienności” jest Foodwise, internetowa poradnia dietetyczna.

Bo jedzenie jest bardzo ważnym elementem naszego życia codziennego. Wspólne buszowanie w warzywniaku lub innym sklepie z żywnością, wspólne przygotowywanie posiłków czy wreszcie wspólne ich spożywanie to piękne chwile, które budują życie dziecka. To my rodzice kształtujemy smaki naszych pociech, ich stosunek do jedzenia i świadomość tego, co jest zdrowe.

W Foodwise wszystkie porady udzielane są przez Internet właśnie po to, żeby nie marnować czasu rodziców na przejazdy i wizyty u dietetyka, żeby uzyskać indywidualną, wartościową poradę w miejscu i czasie dla siebie wygodnym, na podstawie wysłanych badań. Zaoszczędzony czas można wymienić na wspólne, rodzinne chwile☺

Foodwise to miejsce, które powstało z miłości do ludzi. Pracują tu najlepsi dietetycy kliniczni, którzy wiedzą zarówno jak pomóc w codziennych wątpliwościach (żywienie niemowląt, małych dzieci, kobiet w ciąży i karmiących), jak i wszystkich chorobach czy problemach, które można wspomóc dietą. A jest ich bardzo wiele – alergie, nietolerancje, choroby serca, tarczycy, nerek, jelit, kości czy nadpobudliwość, autyzm, anoreksja ... Można wyliczać bez końca, gdzie dieta może wspomóc lub zastąpić leczenie farmakologiczne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Foodwise. W Foodwise wiemy, że możemy Wam pomóc i że będziecie z tej pomocy zadowoleni☺

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top