Regulamin biuletynu

Aby otrzymywać newsletter niezbędne jest podanie danych osobowych: imienia i adresu mailowego. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Fundacji Sto Pociech.

 Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Sto Pociech z siedzibą w Warszawie ul. Freta 20/24a. Kontakt z administratorem można uzyskać pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jak również pod numerem telefonu 530 494 027.

Dane będą przetwarzane do czasu usunięcia przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia - poprzez aktywowanie linku “unsubscribe” w otrzymanym newsletterze. Informujemy, że Państwa dane nie będą profilowane, ani przekazywane podmiotom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywanie newslettera.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top