Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w Fundacji Sto Pociech

 • Administratorem Twoichdanych osobowych jest Fundacja Sto Pociech z siedzibą w Warszawie ul. Freta 20/24a, KRS 0000278980, adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu 530 494 027.
 •  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych powierzonych Fundacji jest art. 6 ust. 1 pkt f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. 
 • W sprawach związanych z Twoimi danymi można się kontaktować pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po co nam Twoje dane osobowe i jak je chronimy?

Gdy zapisujesz siebie lub dziecko na zajęcia, warsztaty, konsultacje, psychoterapię:

 1. Twoje dane będą przetwarzane tylko i wyłacznie w celu zapisania do grupy i kontaktu w sprawach związanych z organizacją zajęć na mocy umowy o świadczeniu usług.
 2. Dane będą przechowywane do końca roku kalendarzowego, w którym kończą się zajęcia.
 3. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 4. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 5. Informujemy, że Twoje dane nie będą profilowane, ani przekazywane podmiotom trzecim (z wyjątkiem zajęć dotowanych; wówczas mamy obowiązek udostępnić grantodawcy Twoje dane w celach sprawozdawczych).
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na zajęcia.

Gdy otrzymujesz nasz newsletter:

 1. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu informowania o działaniach Fundacji Sto Pociech.
 2. Dane będą przetwarzane do czasu usunięcia przez Ciebie zgody. 
 3. Posiadajsz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia - poprzez aktywowanie linku “unsubscribe” w otrzymanym newsletterze.
 4. Informujemy, że Twoje dane nie będą profilowane, ani przekazywane podmiotom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywanie newslettera.

Gdy zgadzasz się na wykorzystanie swojego wizerunku:

Będziemy prosili Cię o pisemne wyrażenie zgody na specjalnie przygotowanym formularzu, a Twoje dane będą wykorzystywane w celach dokumentacji i promocji działań Fundacji. Zdjęcia i nagrania są przechowywane w siedzibie Fundacji w formie cyfrowej na następujących nośnikach: CD/DVD, Pendrive, dysk zewnętrzny, dysk komputerowy oraz Google Cloud.

Gdy wchodzisz do naszego budynku:

Musisz wiedzieć, że jest on objęty jest monitoringiem. Wejście do budynku Fundacji Sto Pociech wiąże się z rejestrację wizerunku i przetwarzaniem danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa w budynku, na podstawie art . 6 ust 1 pkt f RODO. Prawnie uzasadnionym interesem administratora danych jest konieczność zapewnia bezpieczeństwa dla osób (pracowników, gości) oraz mienia znajdującego się w budynku. Dane będą przetwarzane przez okres 7 dni od Twojej wizyty u nas.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top