Urodziłam życie - grupa wsparcia dla mam najmłodszych dzieci

Grupa dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy)

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia, a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 10-ego miesiąca życia.

Uwaga! Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami. Żadne płacze nam nie straszne. Na tarasie obok sali można zostawić wózek ze śpiącym dzieckiem. W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

* ponieważ nie wiemy, co nas czeka jeśli chodzi o epidemiologiczne obostrzenia, uprzedzamy, że możliwe jest przeniesienie spotkań na zoom. Będziemy na bieżąco o tym informowały.

 wtorek 12.00-14.00 start 13.10.2020

Prowadzące : Marta Ryng, Ewa Winiarska

czwartek  9.45 -12.00 start   24.09.2020

Prowadzące : Malwina Borowiecka, Maria Smereczyńska

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny

Cena: 390 zł *   Do tej pory Fundacja miała stałą dotację od miasta na warszaty dla rodziców. W tym roku takiej dotacji nie mamy. Wszystkie warsztaty i grupy dla rodziców są kalkulowane tak, aby pokryć tylko koszty ich prowadzenia.
Bardzo nam zależy, żeby  w tej grupie brało jak najwięcej osób, dlatego jeśli to dla Ciebie za dużo, a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojnosci niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie. 

* UWAGA: Koszt uczestnictwa w grupie wynosi 390 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu na dofinansowanie uczestnictwa osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj nas o tym przesyłając list na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin uczestnictwa

Uwaga: Dla uczestników wszystkich warsztatów i grup istnieje możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach psychologicznych. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „konsultacja” lub pod nr telefonu 728471702. więcej...

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top