Warsztaty stolarskie "Deska do deski"

"Deska do deski" to cykl warsztatów stolarskich dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile widziane:)

W czasie warsztatów można własnoręcznie wykonać pożyteczne przedmioty przydatne w domu albo niepowtarzalne, oryginalne zabawki, które wzruszają i cieszą nie tylko dzieci. Na warsztatach jest też okazja, by podziałać razem, ręka w rękę ze swoim dzieckiem. 

W styczniu wyprodukujemy rozmaite pojazdy na drewnianych kółkach. Można będzie wykonać samochód według zaproponowanego wzoru albo zaprojektować swój własny drewniany pojazd :) 

W marcu, stęsknieni wiosny, spróbujemy ją przywołać bocianami, poruszajacymi drewnianymi skrzydłami.

A w lutym i maju, podążymy za indywidualnymi marzeniami stolarskimi.

 

Warsztaty prowadzi Mariusz Wołońciej:

Z wychowywaniem dzieci jest jak ze strzelaniem z łuku. Na ustawienie strzały masz tylko pierwsze lata, gdy jest jeszcze na cięciwie. Potem już tylko obserwujesz jej lot. 

Ojciec Rafała (14), Asi (11) i Weroniki (9), stolarz z zamiłowania i rodowych tradycji. Instruktor terapii zajęciowej, nauczyciel akademicki, psycholog międzykulturowy, podróżnik i misjonarz świecki w Ekwadorze, animator Spotkań Małżeńśkich, wkręcony w Tatonet. Lubię uczyć się razem z innymi ojcami, jak układać dobre relacje i współpracę z dziećmi.

Informacje organizacyjne:

Niestety nie ma już wolnych miejsc :(

Zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 2 godz.

 

Opłata dla 1 dziecka i opiekuna 192 zł za 4 zajęcia. Ze względu na wysoką cenę materiałów nie mamy zniżki dla rodzeństwa. W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może sprzedać lub odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

Zapisy i opłata na recepcji Stu Pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub online. 

Ze względu na ograniczoną przestrzeń na warsztatach dziecku towarzyszy tylko jeden opiekun. Młodsze rodzeństwo i pozostałą część rodziny zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki.

Używamy prawdziwych narzędzi. Opiekun dziecka bierze odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo.

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top