Urodziny w Stu Pociechach

Fundacja Sto Pociech oferuje ciepłą i przyjazną przestrzeń - w sam raz na urodzin Waszej Pociechy.

Do wyboru 2 opcje:

- sala urodzinowa + animatorzy - oferta animacji >> 

- sala urodzinowa (tylko małe urodziny)

W sezonie letnim otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z tarasu i naszego ogrodu (sala posiada samodzielne wyjście na taras z ogrodem). Poza sezonem korzystanie z ogrodu również jest możliwe, ale nie ma wyjścia bezpośrednio z sali.

Podstawowa wersja organizacji urodzin nie zawiera poczęstunku. Istnieje także możliwość zamówienia w Kafejce Stu pociech zestawu napojów, przekąsek słonych i słodkich oraz ciasta. Zamówienia na poczęstunek przyjmujemy do 5 dni przed terminem imprezy. Poczęstunek odbywa się w sali urodzinowej i jest płatny zgodnie z cennikiem. Istnieje możliwość wniesienia własnego poczęstunku na salę dla dzieci i otwarcia rachunku w kafejce dla dorosłych;

TERMINY:

- w piątki (16.00-19.00),
- w soboty i niedziele (11.00-14.00 i 16.00-19.00),

Gwarancją rezerwacji sali w określonym terminie jest wpłata bezzwrotnego zadatku (200 zł) na konto fundacji  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230  w terminie 2 dni roboczych od rezerwacji. 

ZASADY

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z umową>>, którą podpisujemy organizując urodziny.

Kontakt i rezerwacja: tel. 728471678 (prosimy dzwonić pn.-pt., w godzinach 9.00-18.00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA I CENNIK

SALA URODZINOWA + ANIMATORZY

Do dyspozycji gości urodzinowych jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2, odtwarzacz CD, dwa stoły do poczęstunku (typu "stół szwedzki"). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w duże miękkie kształtki do zabawy, materace, zjeżdżalnię, poduszki, trampolinkę i ew. małe stoliki dla dzieci.

Na urodzinach najważniejsze jest wspólne świętowanie. Dbamy, żeby podczas organizowanej przez nas zabawy każdy czuł się wyjątkowo. Bawimy się nie tylko "czymś", ale przede wszystkim "ze sobą".

Nasi animatorzy po konsultacji z rodzicami zaplanują i przeprowadzą niezapomnianą zabawę, dostosowaną tematycznie do zainteresowań i pasji jubilata. Przebieg i tematyka przyjęcia urodzinowego planowane są szczegółowo z uwzględnieniem wieku, ilości oraz upodobań uczestników, a także preferencji rodziców. Dzięki połączeniu Państwa sugestii z pomysłami i doświadczeniem naszych animatorów możliwe jest zorganizowanie naprawdę wyjątkowego czasu zarówno dla jubilata, jak i zaproszonych przez niego gości. Oferta animacji >>

CENA

1. Wynajęcie sali dla grupy do 20 dzieci - 500 zł (w sezonie zimowym XI-III 400zł); za każde dodatkowe dziecko doliczamy 20zł,
2. Animatorzy - 200 zł (+VAT) - do 10 dzieci, 400 zł (+VAT) - w przedziale 11-20 dzieci, 600 zł (+VAT) - w przedziale 21-30 dzieci.

 

SALA URODZINOWA
Oferta dla grupy dzieci do 5 lat, maksymalnie 10 dzieci
- przy grupie dzieci powyżej 5 roku życia i grupie większej niż 10 dzieci, salę wynajmujemy wyłącznie z animatorami - oferta poniżej).

Do dyspozycji gości urodzinowych jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2, odtwarzacz CD, dwa stoły do poczęstunku (typu "stół szwedzki"). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w duże miękkie kształtki do zabawy, materace, zjeżdżalnię, poduszki, trampolinkę i ew. małe stoliki dla dzieci. 

CENA: 500 zł (w sezonie zimowym XI-III 400zł).

Dziękujemy!

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top