Miejsce dla Siebie

Miejsce dla Siebie - grupa wsparcia DDA/DDD

Czytaj więcej...

Fenomen Grup Wsparcia – co nam się udaje w Fundac...

Spróbujemy opisać to, co jest bardzo trudne do opisania.  Chciałoby się nawet powiedzieć, że nieopisywalne. Czyli to coś, co dzieje się w grupach wsparcia, to, co czyni je dobrym i potrzebnym doświadczeniem dla uczestników.

Czytaj więcej...

Grupa dla rodziców Strefa Mocy

Grupa wsparcia

"Jestem przekonany, że ludzie są spragnieni czegoś, czego nie mogą znaleźć w miejscu pracy, w kościele, a już na pewno w szkole czy na uczelni ani nawet, niestety, w dzisiejszym życiu rodzinnym. Są spragnieni kontaktów bliskich i autentycznych." Carl Rogers

Czytaj więcej...

Grupa Ojców

GRUPA OJCÓW  poniedziałki godz 18.00-21.00 

Czytaj więcej...

Pestka - grupa wsparcia dla kobiet w ciąży

Pestka - grupa dla kobiet w ciąży . start, gdy zbierze się grupa

Czytaj więcej...

Urodziłam życie - grupa wsparcia dla mam najmłosz...

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy) 

start 21 stycznia 2021 w czwartek 10.00-12.00 

grupa stacjonarna 

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy)

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia, a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Zapraszamy mamy z dziećmi do 10-ego miesiąca życia.

Termin: czwartek 10.00-12.00 , 21 stycznia

Prowadzące : Malwina Borowiecka i Maria Smereczyńska

lGrupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny

Cena: 390 zł *   Do tej pory Fundacja miała stałą dotację od miasta na warszaty dla rodziców. W tym roku takiej dotacji nie mamy. Wszystkie warsztaty i grupy dla rodziców są kalkulowane tak, aby pokryć tylko koszty ich prowadzenia.

Jeśli to dla Ciebie za dużo, a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojnosci niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie. 

* UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 360 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu na dofinansowanie uczestnictwa osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj nas o tym przesyłając list na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin uczestnictwa

Uwaga: Dla uczestników wszystkich warsztatów i grup istnieje możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach psychologicznych. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „konsultacja” lub pod nr telefonu 728471702. więcej...

 

Jazda bez trzymanki. Grupa wsparcia dla rodziców na...

Grupa dla rodziców nastolatków

Bardzo kochasz swoje dziecko, a ono teraz tego nie widzi.

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top