Miejsce dla Siebie

Jeśli w Twoim domu byłeś krytykowany, wyśmiewany, samotny, nie mogłeś liczyć na swoich rodziców. W Twojej rodzinie były obecne alkohol albo przemoc. Jesteś dorosły, ale nie czujesz się przygotowany do dorosłego życia.

Jednocześnie chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie, nauczyć się lepszej komunikacji z innymi. I z akceptacją i wsparciem innych poszukać energii i pomysłów do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapraszamy na grupę wsparcia, gdzie w bezpiecznym gronie spotkasz osoby z podobnymi do Twoich doświadczeniami. Dzieląc się z nimi tym, co trudne w Twoim życiu - osobistym, rodzinnym, zawodowym - znajdziesz dla siebie zrozumienie i wsparcie. Dając czas i miejsce swoim sprawom, zadbasz o miejsce dla siebie w swoim życiu.

Cykl składa się z 9 spotkań, które odbywać się będą w poniedziałki w godz. 18.00 -21.00 w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym na Ursynowie przy ul. Dereniowej 52/54. Rozpoczęcie: 12.10.2020 r. W razie zaostrzenia sytuacji epidemicznej spotkania będą miały formę online. Udział w grupie poprzedzony będzie indywidualną rozmową wstępną - dlatego zainteresowanych prosimy o odpowiednio wcześniejszy kontakt. Grupa dla osób dorosłych. 

Spotkania są nieodpłatne dla uczestników. Zapraszamy. 

Zapisy i dodatkowe informacje u prowadzących: 

Elżbieta Marcinkiewicz - 530 105 680, Grzegorz Brachfogel - 601 500 775

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top