Miejsce dla Siebie

 
Jeśli w Twoim domu byłeś krytykowany, wyśmiewany, samotny, nie mogłeś liczyć na swoich rodziców. W Twojej rodzinie były obecne alkohol albo przemoc. Jesteś dorosły, ale nie zawsze czujesz się przygotowany do dorosłego życia. Jednocześnie chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie, nauczyć się lepszej komunikacji z innymi. I z akceptacją i wsparciem innych poszukać energii i pomysłów do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.
 
Zapraszamy na grupę wsparcia, gdzie w bezpiecznym gronie spotkasz osoby z doświadczeniami podobnymi do Twoich. Dzieląc się z nimi tym, co trudne w Twoim życiu - osobistym, rodzinnym, zawodowym - znajdziesz dla siebie zrozumienie i wsparcie. Dając czas i miejsce swoim sprawom, zadbasz o miejsce dla siebie w swoim życiu.
 
Cykl składa się z 12 spotkań, które odbywać się będą w poniedziałki w godz. 18.00 - 21.00 w siedzibie Fundacji Sto Pociech przy ul. Freta 20/24a w Warszawie. Początek: kwiecień 2022 r.  W razie zaostrzenia sytuacji epidemicznej spotkania będą miały formę online. Udział w grupie poprzedzony będzie indywidualną rozmową wstępną - dlatego zainteresowanych prosimy o odpowiednio wcześniejszy kontakt. Grupa dla osób dorosłych z terenu Śródmieścia. Spotkania są nieodpłatne dla uczestników. Zapraszamy!
 
Zapisy przez formularz kontaktowy.    Grupa już się zebrała. 
 
Dodatkowe informacje u prowadzących:
Elżbieta Marcinkiewicz - 530 105 680
Grzegorz Brachfogel - 601 500 775

FSP znak Śródmieście 30062021                                                              

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top