Urodziłam życie - grupa wsparcia dla mam najmłoszych dzieci

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam, które niedawno urodziły pierwsze dziecko (do 10 m-cy w momencie startu grupy)

Start wrzesień 2023 – spotkania we wtorki, 14:00-16:00

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia, a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Zapraszamy mamy z dziećmi do 10-ego miesiąca życia.

Prowadzące:  Marysia Smereczyńska i Basia Purgał

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 11 spotkań po 2 godziny. W związku z duzym zainteresowaniem próbujemy uruchomić grupę w dodatkowym terminie, w piątki 15.00-17.00. UWAGA: w wypadku, gdy na grupę piątkową nie zbierze się wystarczająca ilość chętnych, grupa się nie odbędzie.

 

Koszt: 600 zł*

* Cena zawiera dobrowolną opłatę solidarnościową (50 zł), która umożliwia nam budowanie funduszu na dofinansowanie uczestnictwa osób, których nie stać na pokrycie wszystkich kosztów.

Cena spotkań bez składki solidarnościowej wynosi 550 zł

Jeśli to dla Ciebie za dużo, a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojności niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie.

Nr konta: 68 2030 0045 1110 0000 0282 3230, w tytule przelewu prosimy o wpisanie urodziłam życie wiosna i przesłanie potwierdzenia przelewu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj nas o tym przesyłając list na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli masz pytania, dzwoń 604255822

Regulamin uczestnictwa

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top