Pilates dla przyszłych i obecnych mam

 Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe zajęcia Pilates, bardzo różniące się od popularnych zajęć dostępnych  w klubach fitness.

Uwzględniamy profilaktykę i leczenie zaburzeń dna miednicy oraz problemów poporodowych. Dodatkowo prowadzone ćwiczenia stabilizują kręgosłup, wzmacniają mięśnie całego ciała i relaksują. 

Ćwiczenia Pilates skierowane są szczególnie do kobiet mających problemy z dnem miednicy (np. nietrzymanie moczu, obniżenie ścian pochwy, dyspareunia, hemoroidy, zaparcia, rozstęp mięśni brzucha i in.) jak również tych, które chcą wdrożyć profilaktykę. W kameralnych grupach (5-6 osobowych) fizjoterapeutka jest w stanie sprawdzić poprawność wykonywanego ćwiczenia u każdej ćwiczącej jak również zmodyfikować na bieżąco ćwiczenie tak, by miało ono jak największy efekt terapeutyczny dla jej dolegliwości. Z tego względu konieczne jest odbycie indywidualnej wizyty w gabinecie, by fizjoeterapeutka znała dolegliwości pacjentki. Wizyta jest darmowa (koszt takiej wizyty bez zajęć Pilates to  200 zł).

Zajęcia mogą być świetnym uzupełnieniem indywidualnie prowadzonej terapii w gabinecie.

Grupy 5-6 osobowe.

Czas trwania zajęć 90 min.

Koszt zajęć: 80 zł mnożone przez liczbę zajęć w miesiącu (płatne z góry za cały miesiąc). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Istnieje możliwość odrobienia zajęć jeśli w innej grupie jest wolne miejsce. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. Systematyczność uczestniczenia w ćwiczeniach jest konieczna dla uzyskania efektu leczniczego oraz rozwoju całej grupy.
Przy liczbie 4 uczestników koszt zajęć wzrasta lub grupa się rozwiązuje.

Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a
2 grupa: czwartki, godz. 14:30 – 16:00 (prowadząca: Joanna Wawdejuk)

Informacja, zapisy:  535536922 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej o organizatorze wydarzenia na www.fizjomama.pl

 

Back to Top