Konsultacje psychologiczne dla rodziców z dziećmi (do 5 r.ż.)

Konsultacja to rozmowa z rodzicem lub obojgiem rodziców o tym co stanowi powód ich niepokoju.

Może być tak, że jedna rozmowa będzie pomocna i wystarczająca dla rodziców. Może się okazać, że spotkanie jest wstępnym rozpoznaniem sytuacji i kończy się wspólną decyzją o potrzebie kontynuacji. Cykl spotkań konsultacyjnych daje możliwość głębszego zrozumienia zgłaszanego problemu. Na ogół składa się on z 4-5 spotkań. Pierwsze dwa są zebraniem wywiadu na temat obecnej sytuacji dziecka, jego historii oraz problemów wskazanych przez rodziców. Na kolejne dwa zaproszeni są rodzice z dzieckiem. Cykl spotkań kończy się podsumowaniem procesu diagnostycznego, dającego rodzicom głębsze rozumienie dziecka oraz wspólnym omówieniem tego co dla dziecka i rodziny będzie pomocne w ich codziennym życiu. W sytuacji bardziej złożonych trudności możliwe jest kontynuowanie spotkań lub skierowanie do specjalisty z danego obszaru.

Konsultacje psychologiczne adresowane do rodziców najmłodszych dzieci (od 0 do 5 lat).

Termin: termin spotkania ustalamy w odpowiedzi na zgłoszenie. Możliwe jest także spotkanie online.

Kontakt:  zapisy na konsultacje i psychoterapię odbywają się poprzez formularz>>. Na zgłoszenie odpowiemy poprzez e-mail lub telefonicznie, najszybciej jak to możliwe.

Koszt: Konsultacje są odpłatne - pierwsza 130zł (50min).
W tym roku nie mamy dotacji i konsultacje są pełnopłatne. Liczymy na to, że w przyszłości uda się znaleźć fundusz na dofinansowanie.

Jeśli zaistnieje konieczność odwołania konsultacji (zmiany terminu) to należy to zrobić najpóźniej do godz. 10.00 w dniu konsultacji. Telefonicznie: +48 530 494 027 (pon. - pt. 9.00-15.00) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyżury pełnią:

Agnieszka Słoniowska

- psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła Społeczną Psychologię Kliniczną w SWPS w Warszawie, a także część teoretyczną Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie szkoli się w Parent Infant Psychotherapy School w Londynie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech, Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Ośrodku Wczesnej Interwencji Pilicka, a także w ramach stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Aktualnie pracuje w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 4. Jest członkiem World Association for Infant Mental Health. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ewa Winiarska

IMG 3180 - psycholog. Ukończyła Psychologię w SWPS w Warszawie, a także Studia Podyplomowe „Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny” na Wydziale Psychologii na UW. Aktualnie jest w trakcie Studium „Depresja w okresie okołoporodowym - praca terapeutyczna z kobietą i jej rodziną” przy Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech,  Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także w ramach stażu w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej. Pracuje w Fundacji Sto Pociech oraz współpracuje z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.
Swoją pracę poddaje superwizji.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top