Konsultacje dla rodziców nastolatków

Jesteś rodzicem nastolatka.
Chcesz po prostu porozmawiać ze specjalistą, zadać kilka pytań. Potrzebujesz porady, spokojnego obejrzenia tego, co Cię niepokoi. 
Zapraszamy wszystkich rodziców na  konsulatcje ze specjalistami z zespołu psychoedukacyjnego w Stu Pociechach. 

Termin:  poniedziałki 8 i 15 lipca , w godzinach 16.00 -19.00. 
Spotkania będą trwały 50 min. Obowiązują zapisy. 
Cena 130 zł. 

Kontakt: Zapisy odbywaja się przez formularz i zgłoszenie telefoniczne, podczas którego będzie można umówić się konkretną godzinę. Nr telefonu 501 161 382.

Spotkania odbywaja się bez dzieci.

Zachęcamy tez do udziału w grupie dla rodziców nastolatków.

Nieogar XD 4

Konsultacje prowadzą:

Janka Rykowska - Psycholog kliniczny dziecka. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa. Prowadziła sesje teambuildingowe, coaching silnych stron w oparciu o wyniki testu StrengthsFiner. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego, a także Szkołę dla Rodziców i wychowawców  Joanny Sakowskiej. Od września 2014 w zespole psychoedukacji Stu Pociech współprowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców.
Mama trzech córek: Marylki (20), Hańci (18) i Lulki (10).

Kasia Dołęgowska-Urlich - absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Mama Maćka (17), Hanki(15) i Jaśka (9). W Stu Pociechach tworzy i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia i rozwoju dla rodziców. Wciąż zadziwia ją siła, jaką daje grupa.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top