Moje dziecko mnie złości - warsztat dla rodziców

Warsztat dla rodziców o złości.

Jeżeli Twoje dziecko cię złości,

doprowadza do szewskiej pasji, do białej gorączki,
wyprowadza Cię z równowagi...
Jeśli opadają Ci ręce,
chcesz wyjsć, zrezygnować z posady rodzica...
Jeżeli zdarza się, że w kontakcie z Twoim ukochanym dzieckiem  budzi się w Tobie złość, bezradność albo inne uczucia, których obawiasz i wstydzisz…
to zapraszamy Cię na ten warsztat .

Złość jest takim uczuciem - przykrywką, pod którym się kłębi cała masa uczuć, których nie lubimy i nie chcemy. Dlatego często niewiele trzeba, żeby taki przykryty ładunek eksplodował - mówiła w Trójce Katarzyna Dołęgowska-Urlich z Fundacji Sto Pociech.
Link do audycji:

http://www.polskieradio.pl/9/5363/Artykul/1773590,Trudne-emocje-Kiedy-rodzic-jest-zly-na-dziecko

W trakcie warsztatu będziemy uczyć się rozpoznawania własnych uczuć, brania za nie odpowiedzialności, konstruktywnego radzenia sobie ze złością, frustracją i stresem. 

Ze względu na specyfikę pracy i jej intensywność na warsztat zapraszamy rodziców bez dzieci, nawet tych najmniejszych.

 

termin :  9 i 10 pażdziernika 2020 piątek 18-21 i sobota 9-17

Prowadzące: Malwina Borowiecka, Janka Rykowska

 

Koszt:  Cena za warsztat 390 zł *. 

            

Aby zarezerwować miejsce w grupie wypełnij formularz

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "moje dziecko mnie złości" 
  • Zajęcia odbedą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

 

* UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 360 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu, z którego możemy dofinansować uczestnictwo osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

 Regulamin uczestnictwa 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Back to Top