Urodziny w Stu Pociechach

Fundacja Sto Pociech oferuje ciepłą i przyjazną przestrzeń - w sam raz na urodziny Waszej Pociechy i spotkania dla mam, tatów i rodzin z dziećmi

Do wyboru następujące opcje:

- sala urodzinowa (z dostępem do ogrodu) dla dzieci do 5 r.ż.

- sala urodzinowa (z dostępem do ogrodu) + animatorzy dla dzieci od 6 r.ż. oferta animacji >>

W sezonie letnim przy ofercie urodzin otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z tarasu i naszego ogrodu (sala posiada samodzielne wyjście na taras z ogrodem). Poza sezonem korzystanie z ogrodu również jest możliwe, ale nie ma wyjścia bezpośrednio z sali.

 

POCZĘSTUNEK

Podstawowa wersja organizacji urodzin nie zawiera poczęstunku. Zapraszamy do skorzystania z naszego poczęstunku.

Dla dzieci proponujemy do wyboru:

OPCJA 1.
- słupki z marchewek oraz jabłek,
- chrupki kukurydziane
- woda z cytryną i miodem lub z syropem z agawy.
Poczęstunek dla jednego dziecka w tej opcji to koszt 7 zł.

OPCJA 2.
- słupki z marchewek oraz jabłek,
- chrupki kukurydziane
- woda z cytryną i miodem lub z syropem z agawy.
- pudding z nasionami chia i musem owocowym lub galaretka z owocami lub banany w panierce z czekolady i chrupek kukurydzianych i kokosowych nadziane na patyk

Poczęstunek dla jednego dziecka w tej opcji to koszt 12 zł.

Dla dorosłych proponujemy:

- kawy lub herbaty z oferty naszej kawiarenki
- ciasto - 100zł za krążek ciasta (rodzaj do uzgodnienia)
- owoce - 30zł duża miska, można zamówić wielokrotność

Zamówienia na poczęstunek przyjmujemy do 5 dni przed terminem imprezy. Istnieje możliwość wniesienia własnego poczęstunku i otwarcia rachunku w kafejce dla dorosłych;

TERMINY:

- w poniedziałki i piątki od godz. 16.00
- w soboty i niedziele

Gwarancją rezerwacji sali w określonym terminie jest wpłata bezzwrotnego zadatku (200 zł) na konto fundacji  40 1140 2004 0000 3302 7517 3558  w terminie 2 dni roboczych od rezerwacji. 

ZASADY

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z umową>>, którą podpisujemy organizując urodziny

Kontakt i rezerwacja: tel. 728471678 (prosimy dzwonić pn.-pt., w godzinach 9.00-16.00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA I CENNIK

SALA URODZINOWA + ANIMATORZY

Do dyspozycji gości urodzinowych jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2, odtwarzacz CD, dwa stoły do poczęstunku (typu "stół szwedzki"). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w duże miękkie kształtki do zabawy, materace, zjeżdżalnię, poduszki, trampolinkę i ew. małe stoliki dla dzieci.

Na urodzinach najważniejsze jest wspólne świętowanie. Dbamy, żeby podczas organizowanej przez nas zabawy każdy czuł się wyjątkowo. Bawimy się nie tylko "czymś", ale przede wszystkim "ze sobą".

Nasi animatorzy po konsultacji z rodzicami zaplanują i przeprowadzą niezapomnianą zabawę, dostosowaną tematycznie do zainteresowań i pasji jubilata. Przebieg i tematyka przyjęcia urodzinowego planowane są szczegółowo z uwzględnieniem wieku, ilości oraz upodobań uczestników, a także preferencji rodziców. Dzięki połączeniu Państwa sugestii z pomysłami i doświadczeniem naszych animatorów możliwe jest zorganizowanie naprawdę wyjątkowego czasu zarówno dla jubilata, jak i zaproszonych przez niego gości. Oferta animacji >>

CENA

1. Wynajęcie sali dla grupy do 15 dzieci - 500 zł (w sezonie zimowym XI-IV 400zł); za każde dodatkowe dziecko doliczamy 20zł,
2. Animatorzy - 200 zł (+VAT) - do 10 dzieci, 400 zł (+VAT) - w przedziale 11-20 dzieci, 600 zł (+VAT) - w przedziale 21-30 dzieci.

 

SALA URODZINOWA
Oferta dla grupy dzieci do 5lat, maksymalnie 10 dzieci
- przy grupie dzieci powyżej 5 roku życia i grupie większej niż 10 dzieci, salę wynajmujemy wyłącznie z animatorami - oferta poniżej).

Do dyspozycji gości urodzinowych jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2, odtwarzacz CD, dwa stoły do poczęstunku (typu "stół szwedzki"). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w duże miękkie kształtki do zabawy, materace, zjeżdżalnię, poduszki, trampolinkę i ew. małe stoliki dla dzieci. 

CENA: 500 zł (w sezonie zimowym XI-IV 400zł).

 

Dziękujemy!

Back to Top