Integracja sensoryczna - konsultacje i warsztaty

OGŁASZAMY PRZERWĘ W WARSZTATACH ORAZ KONSULTACJACH SI

Konsultacje: raz w miesiącu dla maluchów 1-3 lat oraz  dla przedszkolaków i dzieci starszych

Spotkanie z terapeutą integracji sensorycznej, który na podstawie wywiadu z rodzicem oraz obserwacji zachowania dziecka, oceni czy wskazana jest pełna diagnoza procesów integracji sensorycznej, wskaże jak postępować z dzieckiem by ułatwić mu funkcjonowanie, podpowie jak ćwiczyć i w co się bawić, żeby wspierać jego rozwój sensomotoryczny. Konieczne są zapisy drogą mailową:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzi Aleksandra Charęzińska - pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, specjalista diagnozy i terapii pedagogicznej. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie, członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej. www.charezinska.pl

 Konsultacje są płatne - 50 zł

 

Warsztaty

W Fundacji Sto Pociech organizujemy 1 raz w miesiącu warsztaty z integracji sensorycznej dla rodziców dzieci z róznych grup wiekowych. Jest to autorski projekt, opracowany w celu wspomagania rozwoju maluchów, zapobieganiu zaburzeń integracji sensorycznej u wszystkich, a także dzieci z grupy ryzyka, w oparciu o proste aktywności i zabawy. Jeśli chcesz aktywnie stymulować rozwój swojego dziecka, pragniesz poznać zabawy i aktywności które pomogą mu osiągać najwyższy poziom rozwoju w ramach Jego możliwości - te warszty mogą Ci pomóc. Najubliższe terminy - w kalendarzu.

 Warsztaty są płatne - 40 zł

warsztat dla maluszków 0-1 

warsztat  dla maluchów 1-3

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top