Konsultacje Logopedyczne

Konsultacje są przeznaczone dla rodziców, którzy chcą się dowiedzieć jak wspierać rozwój mowy swojego dziecka lub coś ich niepokoi w tym obszarze.

Podczas spotkania, na podstawie obserwacji dziecka i wywiadu z rodzicami logopeda ocenia czy stopień rozwoju zachowań komunikacyjnych i mowy dziecka jest prawidłowy, czy odchylenia w zakresie artykulacji wymagają terapii logopedycznej. Podpowiada jak w zabawie rozwijać umiejętności komunikacyjne, językowe i  artykulacyjne dziecka.

Konsultacje prowadzi:

Agnieszka Kozłowska - logopeda, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i Uniwersytetu Warszawskiego. Mama sześcioletniej Zosi i dwuletniej Hani.Jej doświadczenia zawodowe dotyczą dyslalii, opóźnienia rozwoju mowy i niepłynności mowy, interesuje się także tzw. metodą krakowską. Zaprasza zarówno na jednorazowe konsultacje, jak również na cylke spotkań w ramach prowadzonej terapii.

Na konsultacje obowiązują zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacja jest bezpłatna.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top