Konsultacje Logopedyczne

Konsultacje są przeznaczone dla rodziców, którzy chcą się dowiedzieć jak wspierać rozwój mowy swojego dziecka lub coś ich niepokoi w tym obszarze.

Podczas spotkania, na podstawie obserwacji dziecka i wywiadu z rodzicami logopeda ocenia czy stopień rozwoju zachowań komunikacyjnych i mowy dziecka jest prawidłowy, czy odchylenia w zakresie artykulacji wymagają terapii logopedycznej. Podpowiada jak w zabawie rozwijać umiejętności komunikacyjne, językowe i  artykulacyjne dziecka.

Konsultacje prowadzi:

Agnieszka Kozłowska - logopeda, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i Uniwersytetu Warszawskiego. Mama sześcioletniej Zosi i dwuletniej Hani.Jej doświadczenia zawodowe dotyczą dyslalii, opóźnienia rozwoju mowy i niepłynności mowy, interesuje się także tzw. metodą krakowską. Zaprasza zarówno na jednorazowe konsultacje, jak również na cylke spotkań w ramach prowadzonej terapii.

Na konsultacje obowiązują zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacja jest bezpłatna.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top