Konsultacje psychologiczne dla dorosłych, psychoterapia

Gabinet konsultacji i psychoterapii

Zapraszamy wszystkie osoby które przeżywają trudności

konsultacjepsychologicznew relacji z samym sobą 
problemy psychologiczne, lęki,  niepokój 
depresje, przeciążenie, trudna przeszłość, utrata ciąży

w relacji z dzieckiem 
kłopoty wychowawcze
bezradność, złość, obawy, poczucie winy i inne trudne uczucia po stronie dziecka jak i po swojej stronie
problemowe zachowania 
wątpliwości czy jestem dobrą mamą, dobrym tatą

z małżonkiem/partnerem 

kłótnie, konflikty, wycofanie się, niemożność porozumienia, 
problemy okołorozwodowe

i w innych sprawach.

Psychoterapia poprzedzona jest  jedną do trzech konsultacji.

Podczas konsultacji wspólnie rozpoznajemy i nazywamy problem i szukamy sposobów jego rozwiązania. Jeśli jest taka potrzeba planujemy dalszą pomoc, w tym również psychoterapię krótko lub długoterminową. Na takim spotkaniu przekazujemy też informację o ofercie pomocowej Fundacji i innych specjalistycznych miejsc w Warszawie.

Koszt:

konsultacja indywidualna (50 min): 130 zł

psychoterapia indywidualna (50min): 130 zł

konsultacja dla par (90 min): 200 zł

Kontakt: w związku z obowiązującym prawem dotyczącym przetwarzania danych osobowych zapisy na konsultacje i psychoterapię odbywają się poprzez formularz (w celu otwarcia formularza proszę kliknąć w słowo "formularz" wyróżnione na pomarańczowo). Na zgłoszenie odpowiemy poprzez e-mail lub telefonicznie, najszybciej jak to możliwe.

Dla osób potrzebujących istnieje możliwość skorzystania z 1 konsultacji nieodpłatnej. Prosimy o informację przy zgłoszeniu.

Psychoterapeuci:

Magdalena Bylka-Górska - psychoterapeuta i trener, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (www.kcp.krakow.pl) rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz inne szkolenia z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej. Zajmuje się także Focusingiem w psychoedukacji i psychoterapii. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową oraz warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców i profesjonalistów. 

Krzysztof Górski – psychoterapeuta i trener. Ukończył szkołę Psychoterapii INTRA oraz liczne szkolenia z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej, m.in. 2 stopnie szkolenia w Terapii Skoncentrowanej na Emocjach. Od 5 lat zajmuje także Focusingiem w psychoterapii. Od końca lat 90 pracował z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami z wyzwaniami rozwojowymi. Prowadzi warsztaty i grupy wsparcia dla rodziców i wychowawców oraz psychoterapię inywidualną, par i grupową. www.psychoterapiarozwoj.pl

Danuta Pichla - absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie, Międzywydziałowego Podyplomowego Studium Rodziny KUL, czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu Opta, Kursu Psychologii Klinicznej przy Sekcji Psychoterapii PTP i innych szkoleń z zakresu wsparcia i pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i  Odżywiania Szpitala Psychiatrycznego w Warszawie, w gimnazjum oraz w Stowarzyszeniu Od-Do. Autorka artykułów, programów rozwojowych, terapeuta, trener. Mężatka, mama 5 dzieci. Lubi góry, książki i ciszę

Terminy: ustalane bezpośrednio przy zgłoszeniu


 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top