zajęcia pon. - pt.

Zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców, dziadków, wujków i cioć (b.o.) prowadzone są w grupach stałych (zapisy na cały rok) lub miesięcznych (zapis na 1 miesiąc)

Sto pociech z zabawy

środy 9.30-10.30, dla dzieci od 12 miesięcy

Zapisy i bilety na cykl lutowy: kup bilet on-line środa

Czytaj więcej...

Sto pociech z muzyki

poniedziałki 5, 12,19, 26 marca, godz. 12.30- 13.30 i 13.30-14.30 (dzieci od 0,5 do 2,5 r.ż.). Zajęcia są zaproszeniem do śpiewania, wplatania muzyki w zabawę i wspólnie spędzany z dzieckiem czas. Kup bilet on-line.

Czytaj więcej...

Papralnia 2017/18

Zajęcia dla dzieci od 2 lat i rodziców. Całoroczny cykl, spotkania raz w tygodniu.

Zajęcia pomyślane tak, aby dzieci w przyjaznej grupie rówieśników (i towarzyszących im dorosłych) oraz w specjalnie przygotowanej przestrzeni, mogły cieszyć się nieskrępowaną zabawą tym, co rozlewające się, rozsypujące, klejące, sypiące i brudzące.

Czytaj więcej...

Szperaki 2017/18

Zajęcia dla dzieci od 2 lat i rodziców.

Całoroczny cykl, 1 raz w tygodniu

Zajęcia pomyślane tak, aby dzieci w przyjaznej grupie rówieśników (i towarzyszących im dorosłych) oraz w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, bawiły się zgodnie ze swoimi potrzebami rozwojowymi.

Rekrutacja na rok 2017/18

Niestety we wszystkich grupach brak miejsc :( Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę rezerwową >>>

 

Czytaj więcej...

Robotyka - cykl 12 spotkań. Semestr zimowo - wiosenny

Wyjątkowa Robotyka w Warszawie. U nas możesz uczestniczyć z dzieckiem w zajęciach! Starsze dzieci mogą pracować samodzilelnie.

środy godz. 16.45-18.45

Czytaj więcej...

Turlaki i Dreptaki 2017/18

Roczny cykl zajęć dla dzieci i rodziców. Spotkania dla najmłodszych i ich rodziców w formie grupy zabawowej - Turlaki i - Dreptaki.

Czytaj więcej...

Dziecięce Laboratorium Muzyczne

Children’s Music Laboratory to kurs skierowany do dzieci w wieku od ok. 3 do 5 roku życia...

Czytaj więcej...

Małe Brykamy bez mamy 2017/18

Całoroczny cykl zajęć dla dzieci od 2,5 roku życia, wtorek i czwartek, w godzinach od 9.00 do 12.00.

Podczas zajęć dzieci uczą się wyrażać własne emocje, rozwiązywać pierwsze konflikty, dostrzegać inne dzieci. Mogą bawić się, odkrywać świat, eksperymentować w bogatej i specjalnie dla nich przygotowanej przestrzeni sensorycznej, ruchowej, kuchennej i ogrodowej.

Czytaj więcej...

Pracownie

całoroczny cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-9 lat. W Pracowniach czekają na Was zadania z różnych dziedzin życia. Będziemy doskonalić się w używaniu różnych narzędzi, sprawdzać prawa fizyki, tworzyć dzieła sztuki z niecodziennych materiałów. Część zajęć planujemy prowadzić na dworze, bez względu na pogodę. W swobodnych zabawach terenowych i grach przygodowych będziemy ćwiczyć porozumiewanie się, wyrażanie emocji i współpracę.

Czytaj więcej...

Brykamy bez mamy 2017/18

Całoroczny cykl zajęć dla dzieci od 2,5 roku życia.

W poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 9.00 do 12.00

Zajęcia mają na celu umożliwienie dziecku stawiania pierwszych samodzielnych kroków w grupie rówieśniczej, do oswajania się z sytuacją spędzania czasu bez rodziców oraz przygotowują dziecko do łatwiejszego wejścia w świat przedszkola.

Czytaj więcej...

Leśne Szperaki

Leśne szperaki odbywają się w ogrodzie przylegającym do budynku Stu Pociech, w samym centrum Warszawy, ale mają “leśnego ducha”. Budujemy szałasy, skaczemy po pniakach, gotujemy błotną zupę, szukamy robaków, drążymy systemy kanałów i spontanicznie robimy sto różnych rzeczy, które przyjdą nam do głowy.

Czytaj więcej...

Szperaki starszaki 2017/18

Całoroczny cykl spotkań dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top