zajęcia dla maluchów do 3lat

Zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców, dziadków, wujków i cioć (b.o.) prowadzone są w grupach stałych (zapisy na cały rok), miesięcznych (zapis na 1 miesiąc) i otwartych (zapisy na pojedyńcze zajęcia) - w tej formie tylko zajęcia weekednowe. 

Papralnia 2017/18

Zajęcia dla dzieci od 2 lat i rodziców.

Całoroczny cykl, spotkania raz w tygodniu.

Zajęcia pomyślane tak, aby dzieci w przyjaznej grupie rówieśników (i towarzyszących im dorosłych) oraz w specjalnie przygotowanej przestrzeni, mogły cieszyć się nieskrępowaną zabawą tym, co rozlewające się, rozsypujące, klejące, sypiące i brudzące.

Rekrutacja na rok 2017/18

Niestety we wszystkich grupach brak miejsc :( Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę rezerwową >>>

Czytaj więcej...

Szperaki 2017/18

Zajęcia dla dzieci od 2 lat i rodziców.

Całoroczny cykl, 1 raz w tygodniu

Zajęcia pomyślane tak, aby dzieci w przyjaznej grupie rówieśników (i towarzyszących im dorosłych) oraz w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, bawiły się zgodnie ze swoimi potrzebami rozwojowymi.

Rekrutacja na rok 2017/18

Niestety we wszystkich grupach brak miejsc :( Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę rezerwową >>>

 

Czytaj więcej...

Turlaki i Dreptaki 2017/18

Roczny cykl zajęć dla dzieci i rodziców. Spotkania dla najmłodszych i ich rodziców w formie grupy zabawowej - Turlaki i - Dreptaki. Zapisy na nowy rok 2017/2018 zaczynamy 9 czerwca o godz. 16.00. 

Czytaj więcej...

Sto pociech z muzyki

poniedziałki, godz. 12.30-13.30 (dzieci od 0,5 do 2,5 r.ż.). Zajęcia są zaproszeniem do śpiewania, wplatania muzyki w zabawę i wspólnie spędzany z dzieckiem czas. Jest możliwość utworzenia drugiej grupy na godz. 13.30, grupa ruszy gdy zbierze się min. 5 osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Małe Brykamy bez mamy 2017/18

Całoroczny cykl zajęć dla dzieci od 2,5 roku życia, wtorek i czwartek, w godzinach od 9.00 do 12.00.

Podczas zajęć dzieci uczą się wyrażać własne emocje, rozwiązywać pierwsze konflikty, dostrzegać inne dzieci. Mogą bawić się, odkrywać świat, eksperymentować w bogatej i specjalnie dla nich przygotowanej przestrzeni sensorycznej, ruchowej, kuchennej i ogrodowej.

Czytaj więcej...

Brykamy bez mamy 2017/18

Całoroczny cykl zajęć dla dzieci od 2,5 roku życia.

W poniedziałki, środy i piątki, w godzinach od 9.00 do 12.00

Zajęcia mają na celu umożliwienie dziecku stawiania pierwszych samodzielnych kroków w grupie rówieśniczej, do oswajania się z sytuacją spędzania czasu bez rodziców oraz przygotowują dziecko do łatwiejszego wejścia w świat przedszkola.

Czytaj więcej...

Sto pociech z zabawy

Poniedziałki 11.00 - 12.00, środy 9.30-10.30, dla dzieci od 12 miesięcy.

Mała grupa zabawowa dla dzieci z opiekunami. Na zajęciach bawimy się w inspirującej przestrzeni angażując wszystkie zmysły. Wejściówki na wrzesień już w sprzedaży.

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top