Pracownie

całoroczny cykl zajęć dla dzieci w wieku 7-10 lat

W Pracowniach czekają na Was zadania z różnych dziedzin życia. Zamienimy się w projektantów i konstruktorów, kucharzy, badaczy i artystów. Będziemy doskonalić się w używaniu różnych narzędzi, sprawdzać prawa fizyki, tworzyć dzieła sztuki z niecodziennych materiałów.zabawyznauka

Część zajęć planujemy prowadzić na dworze, bez względu na pogodę. W swobodnych zabawach terenowych i grach przygodowych będziemy ćwiczyć porozumiewanie się, współpracę, wyrażanie emocji.

Nie będziemy Was uczyć, będziemy wspierać w rozwiązywaniu zadań. Stawiamy na pomysłowość, pracę zespołową i dziecięcą wyobraźnię. Zapraszamy dzieci, które lubią mieć ręce pełne roboty.

 

W tej chwili grupa na rok 2019/20 jest już skompletowana. Przyjmujemy zapisy zainteresowanych na listę rezerwową, może ktoś się wycofa.

Zapisy na rok 2019/20, aby zapisać się na zajęcia należy:

- przeczytać zasady organizacji zajęć (poniżej),

- przeczytać regulamin uczestnictwa >>

- wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, uwagi...

- po otrzymaniu informacji o wolnym miejscu w grupie należy dokonać opłaty wpisowej w ciągu 3 dni roboczych. Tytuł przelewu - prosimy pisać tylko i wyłącznie: ED / nazwisko i imię dziecka / wpisowe.

UWAGA! Wniesienie opłaty wpisowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zasad organizacji zajęć.

- po zarejestrowaniu opłaty na koncie fundacji przesyłamy informację o przyjęciu dziecka na listę uczestników.

 

Zasady organizacji zajęć: Pracownie 2019/20

1. Zajęcia „Pracownie” odbywają się w poniedziałki w godz. 10.00 - 13.00, w siedzibie Fundacji Sto Pociech ul. Freta 20/24, w jednej z pracowni i w ogrodzie. Sporadycznie grupa może wychodzić na wycieczki poza teren Fundacji.

2. Zajęcia odbywają się w grupie zróżnicowanej wiekowo, zapraszamy dzieci, które we wrześniu 2019 będą miały od 7 do 10 lat. Zajęcia odbywają się w stałej grupie, liczącej ok. 15 uczestników.

3. Kalendarz spotkań 2019/20

W pierwszym semestrze odbędzie się 14 spotkań z dziećmi, w następujące dni:
wrzesień - 9, 16, 23, 30
październik - 7, 14, 21, 28
listopad - 4, 18, 25
grudzień - 2, 9, 26

W drugim semestrze odbędzie się 21 spotkania:
styczeń: 13, 20, 27
luty: 3, 10, 24
marzec: 2, 9, 16, 23, 30
kwiecień: 6, 20, 27
maj: 4, 11, 18, 25
czerwiec: 1, 8, 15

4.  Zajęcia są prowadzone przez dwie osoby. Grupą opiekują się Kasia Dulniak, Asia Salwicka i Magda Siciarek, zajęcia mogą być współprowadzone przez innych członków zespołu Stu Pociech. Kontakt do prowadzących: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Opłaty:

  • - wpisowa w wysokości 200 zł [tytuł przelewu - prosimy pisać tylko i wyłącznie: ED / nazwisko i imię dziecka / wpisowe],

  • - opłata za pierwszy semestr w wysokości 672zł [tytuł przelewu - prosimy pisać tylko i wyłącznie: ED / nazwisko i imię dziecka / 1 sem.],

  • - opłata za drugi semestr wynosi 1008 zł (pomniejszona o wpłacone wpisowe to 808zł) [tytuł przelewu - prosimy pisać tylko i wyłącznie: ED / nazwisko i imię dziecka / 1 sem],

  • - zniżka za drugie dziecko na zajęciach wynosi 10% (wpisowe 200zł, sem. 1 605zł i 2 sem. 707zł)

  • - zniżka dla kontynuujących - 5%. Uwaga, zniżki nie sumują się.

6. Rodzice/opiekunowie odprowadzający dzieci na zajęcia zobowiązani są do wpisania na listę obecności nr telefonu do rodzica, z którym można skontaktować  się w czasie trwania zajęć. Nie trzeba tego robić każdorazowo, ale trzeba być pewnym, że wpisany nr telefonu jest aktualny, a jego posiadacz będzie dostępny w czasie trwania zajęć.

7. Dzieci mogą być odbierane przez opiekunów, w takiej sytuacji rodzic jest zobowiązany do osobistego uzgodnienia tego z prowadzącymi.

8. Bezpieczeństwo dziecka podczas zajęć. Podczas zajęć dzieci mogą podejmować się działań potencjalnie niebezpiecznych (takich jak np. wbijanie gwoździ, krojenie itp.,) które mogą skutkować urazem. Rodzic samodzielnie podejmuje decyzję o ubezpieczeniu dziecka.

9. W czasie zajęć dzieci jedzą wspólnie drugie śniadanie, które przynoszą z domu. Woda do picia jest dostępna na miejscu.

10. Część zajęć planujemy prowadzić na dworze, bez względu na pogodę. Konieczne jest ubranie wierzchnie adekwatne do warunków pogodowych, które umożliwia dzieciom zabawę na dworze (w okresie jesienno zimowym np. nieprzemakalne spodnie).

11. Prosimy o przynoszenie butów do chodzenia w budynku. 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top