Tańcograjka

Krótki, miesięczny cykl zajęć, w stałej grupie - 8 dzieci z opiekunem. Zapraszamy dzieci od 0,5 do 2,5 r.ż.

W czerwcu spotykamy się w kolejne środy o godz. 12.30  (12, 19, 26 czerwca)

Ja i świat w dźwiękach. Muzyczne spotkania z dźwiękami: naszego ciała, instrumentów muzycznych, różnych przedmiotów i wytworów natury. Będziemy słuchać, wydawać i naśladować dźwięki, grać, śpiewać, poruszać się, bawić i tańczyć. Oprócz współczesnych piosenek i zabaw umuzykalniających, pojawią się zabawy i tańce tradycyjne "z czasów dziadków i pradziadków". Będzie to muzyczna wędrówka, od własnego ciała, poprzez pory roku, przyrodę, otaczający nas świat, hałas i ciszę.

Każde zajęcia podzielone są na dwie 30 minutowe części. Rozpoczynamy swobodną zabawą, której towarzyszy gra na instrumencie, w bezpiecznej przestrzeni dostosowanej do wieku dzieci. Druga część to muzyczne zabawy, w których rodzice aktywnie bawią się z dzieckiem.

Prowadzenie:
Katarzyna Szurman - muzyk, harmonista i skrzypaczka. Twórczyni kapeli Czarne Motyle, grającej międzywojenną muzykę taneczną. Na co dzień prowadzi rytmikę i zajęcia autorskie dla dzieci, oparte na tradycyjnych grach, zabawach, bajkach, wyliczankach.

Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy i opłaty - 90zl za 3spotkania/ 81 zł dla drugiego dziecka z rodzeństwa 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top