Figle - migle

figle-migleFigle - migle to czas, w którym specjalnie zaaranżowaną przestrzeń oddajemy do Waszej dyspozycji.

Najmłodsi mogą tu znaleźć kompana do zabawy i wspólnie trenować zdobywanie schodków, ćwiczyć styl pełzania, doskonalić turlanie, fikołki oraz wywrotki. Małych amatorów podskoków zapraszamy na trampolinę, młodych alpinistów - na tory przeszkód. Przygotujemy kształtki, materace, tunel i inne sprzęty, które lubią nasze dzieci.

Dorosły w przyjaznej przestrzeni może poobserwować pociechy, wesprzeć je w zabawie albo spotkać się z innymi rodzicam. To czas na niespieszne pogawędki lub poważne dyskusje. Można poczytać książkę, wypić kawę w kafejce, zamienić kilka słów z fajnymi ludżmi:) 


Zapraszamy Was do swobodnego bycia razem i budowania atmosfery tego miejsca zgodnie z potrzebami i dużych i małych. Przyjdźcie ze znajomymi i dziećmi a my chętnie Was ugościmy. 

Wstęp jest całkowicie wolny


wg kalendarza - zazwyczaj wtorki, piątki i często w weekendy, w dużych ilościach w czasie wakacji i ferii ziomowych. Sprawdźcie w kalendarzu szczególnie przed przyjściem w sobotę.

 www projekt-dof 2014

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top