Robotyka - cykl 12 spotkań

Budujemy konstrukcje inspirowane przyrodą i techniką a potem wprawiamy je w ruch odpowiednio programując. Przy okazji poznajemy zastosowane mechanizmy, uczymy się rozumieć otaczający nas świat.
Pracujemy w zespołach dwuosobowych - przez to ćwiczymy pracę wspólną, uczymy się dostrzegać i korygować swoje błędy. W zajęciach uczestniczą samodzielne dzieci (pracują w parze z innym dzieckiem) lub dzieci z rodzicami (pracują w parach rodzinnych), na ostatnie 15 min. zajęć zapraszamy wszystkich rodziców do podziwiania efektów pracy.

Zajęcia poprowadzi pan Błażej - zapalony inżynier elektronik, od kilku lat z powodzeniem zaraża swoją pasją dzieci i młodzież prowadząc Tajemniczą Wyspę Inżyniera - (www.TaWyspa.pl)

Informacje szczegółowe:

-  cykl 12 spotkań, środy godz. 16.45 - 18.45, początek 27.09 lub po zebraniu się grupy. Można dołączyć w trakcie semestru! Koszt obliczamy w zależność od momentu dopisania się do grupy.

-  dla dzieci 0 - III klasa (grupa młodsza - zestawy LEGO WeDo),
-  dla dzieci od kl. IV wzwyż (grupa starsza - zestawy LEGO Mindstorms),
-  mile widziane również dziewczynki i mamy,
-  opłata za cykl: 450 zł za dziecko lub 580 zł od pary dziecko + rodzic, (możliwe raty: odpowiednio 2x270zł lub 2x320zł),

- zgłoszenia: prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia >>

- grupa ruszy jeśli będzie min. 6 chętnych,

robotyka

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top