Warsztaty stolarskie "Deska do deski"

"Deska do deski" to cykl warsztatów stolarskich dla dzieci w wieku od 5 lat i ich rodziców. Szczególnie dla tatów i dziadków, ale mamy też są mile widziane:)

W czasie warsztatów można własnoręcznie wykonać pożyteczne przedmioty przydatne w domu, np. wieszaki, stojaki itp. we wrześniu - temat ZEGAR, najlepsze na prezenty dla rodziny:) Czasem powstają niepowtarzalne, oryginalne zabawki, które wzruszają i cieszą nie tylko dzieci. Na warsztatach jest też okazja, by podziałać razem, ręka w rękę ze swoim dzieckiem. Nie zawsze jest łatwo, ale te chwile są najcenniejsze. 

Warsztaty prowadzi Marek Węgrzyn - tata dwóch córek i mistrz majserkowania. 

Ze względu na ograniczoną przestrzeń na warsztatach dziecku towarzyszy tylko jeden opiekun. Młodsze rodzeństwo i pozostałą część rodziny zapraszamy w tym czasie do stupociechowej kawiarenki. Używamy prawdziwych narzędzi. Opiekun dziecka bierze odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo.

Zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 1,5 godz., rozpoczynają się o godz. 10.30 - 12.00 i druga grupa 13.00 - 14.30. 

- w semestrze wiosennym spotykamy się: 2.03, 6.04, 25.05 i 8.06

Niestety w obydwu grupach brak już miejsc :(

- opłata dla 1 dziecka i opiekuna 184zł za 4 zajęcia. Ze względu na wysoką cenę materiałów w tej grupie nie mamy zniżki dla rodzeństwa. W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może sprzedać lub odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

- zapisy i opłata na recepcji Stu pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub online. 

- warto zabrać ze sobą buty na zmianę.

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top