Domowe przeTwory "To nie jest MAKARON"

Makaron to stały bywalec w naszych domach i częsty gość na talerzu, ale podczas tych zajęć odkryjemy go na nowo. Stworzymy razem makaronowe królestwo, w którym będziecie mogli bawić się, tworzyć, poznawać, budować i eksperymentować. Zapraszamy serdecznie makaronowych artystów i wszystkich wielbicieli spaghetti, rurek i wstążek.

"Domowe przeTwory" to warsztaty sensoryczno - artystyczne dla dzieci w wieku od 2 lat i ich rodziców. Cechą wspólną tych warsztatów są materiały - produkty oraz przedmioty powszechnie stosowane i dostępne w domu, takie jak np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudła, pudełka, pudełeczka. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły. Zapraszamy dzieci i rodziców do swobodnej zabawy ze sztuką i odkrywania po raz pierwszy i na nowo radości tworzenia.

Prowadzenie warsztatów: Karolina Wojno, Kasia Biernacka

 

Informacje organizacyjne:

Opłata za zajęcia: dziecko + rodzic 35 zł, rodzeństwo + rodzic 50 zł. 

3.03 godz. 10.30-12.00 i 12.30-14.00  Kup bilet

Regulamin sprzedaży biletów

Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym dzieci będą mogły swobodnie działać.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top