Domowe przeTwory "To nie jest papier!"

"To nie jest papier!"
Czy na papierze można tyko pisać i malować? Mamy nadzieję, że nie tylko! Na zajęciach sprawdzimy czy papier  może być okazałym samolotem albo wspaniałym statkiem. Czy da radę z niego zrobić piłkę do gry w nogę albo wieloryba. Po prostu będziemy czerpać z niego radość i zabawę.
Zapraszamy do stu pociechowego ogrodu

"Domowe przeTwory" to warsztaty sensoryczno - artystyczne dla dzieci w wieku od 2 lat i ich rodziców. Cechą wspólną tych warsztatów są materiały - produkty oraz przedmioty powszechnie stosowane i dostępne w domu, takie jak np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudła, pudełka, pudełeczka. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły. Zapraszamy dzieci i rodziców do swobodnej zabawy ze sztuką i odkrywania po raz pierwszy i na nowo radości tworzenia.

Prowadzenie warsztatów: Kasia Dulniak i Magda Siciarek

 

Informacje organizacyjne:

Opłata za zajęcia: dziecko + rodzic 35 zł, rodzeństwo + rodzic 50 zł. 

12.05 godz. 10.30-12.00 Kup bilet

Regulamin sprzedaży biletów

Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym dzieci będą mogły swobodnie działać.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top