Domowe przeTwory "To nie jest woda!"

To nie jest woda!

Tym razem zapraszamy na przeTwory do ogrodu! Na warsztat weźmiemy wodę, będziemy ją przelewać, rozlewać i barwić. Przyjrzymy się jej różnym postaciom oraz sprawdzimy jak zachowuje się w kontakcie z innymi substancjami, czy się z nimi miesza, czy da się ją odsączyć. Upewnimy się też, czy na pewno brudzi, gdy zaprzyjaźnia się z błotem. Na pewno jednak dostarczy nam wielu miłych doznań i wrażeń.

 

W razie deszczu zajęcia i tak odbędą się w ogrodzie, wiec zabierzcie kalosze i kurtki, żeby móc się dobrze bawić...

"Domowe przeTwory" to warsztaty sensoryczno - artystyczne dla dzieci w wieku od 2 lat i ich rodziców. Cechą wspólną tych warsztatów są materiały - produkty oraz przedmioty powszechnie stosowane i dostępne w domu, takie jak np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudła, pudełka, pudełeczka. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły. Zapraszamy dzieci i rodziców do swobodnej zabawy ze sztuką i odkrywania po raz pierwszy i na nowo radości tworzenia.

Informacje organizacyjne:

23.06 godz. 10.00-11.30 

Opłata za zajęcia: dziecko + rodzic 35 zł, rodzeństwo + rodzic 50 zł.  

Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym dzieci będą mogły swobodnie działać.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top