Domowe przeTwory

Zaczynamy rekrutację na semestr wiosenny!

"Domowe przeTwory" to warsztaty sensoryczno - artystyczne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat i ich rodziców. Cechą wspólną tych warsztatów są materiały - produkty oraz przedmioty powszechnie stosowane i dostępne w domu, takie jak np. mąka, sól, fasola, sztućce, deseczki, ściereczki, pudła, pudełka, pudełeczka. W ramach warsztatów poznajemy je i twórczo przetwarzamy, szukamy alternatywnych zastosowań, ćwiczymy wyobraźnię i pobudzamy zmysły. Zapraszamy dzieci i rodziców do swobodnej zabawy ze sztuką i odkrywania po raz pierwszy i na nowo radości tworzenia.

19.01. To nie jest Makaron!

To stały bywalec w naszych domach i częsty gość na talerzu, ale podczas tych zajęć odkryjemy go na nowo. Stworzymy razem makaronowe królestwo, w którym będziecie mogli bawić się, tworzyć, poznawać, budować i eksperymentować. Zapraszamy serdecznie makaronowych artystów i wszystkich wielbicieli spaghetti, rurek i wstążek.

UWAGA, TO OSTATNIE ZAJĘCIA W TYM CYKLU. Zapraszamy serdecznie na cykl wiosenny:)

 

Zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 1,5 godz., rozpoczynają się o godz. 10.30 i o 13.00 (wyjątkowo w maju o 10-11.30 i 12.00-13.30)

- w semestrze wiosennym zapraszamy: 23.02, 16.03, 6.04 i 11.05

- opłata 160zł za 4 zajęcia, dla rodzeństwa 25% zniżki.

W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

- zapisy i opłata na recepcji Stu pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub 

 

Na warsztatach dzieci mogą się pobrudzić. Prosimy o takie ubranie, w którym dzieci będą mogły swobodnie działać.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top