Teatralne Światy - cykl 4 zajęć

Serdecznie Was zapraszamy na Teatralne Światy - cykl czterech spotkań, dla Opiekuna i Dziecka (6 - 9 lat), które będą prowadziły do stworzenia własnej rodzinnej etiudy.

Podczas spotkań skupimy się na stworzeniu nowych teatralnych światów. Poszukamy własnych wizji na to, jak Świat mógłby wyglądać. Przyjrzymy się temu co chcielibyśmy zmienić, a co zachować. Stworzymy miejsca, w których będzie nam dobrze, posługując się niczym nieograniczoną wyobraźnią. Wspólnie przejdziemy przez cały proces twórczy. Na kolejnych zajęciach będziemy tworzyć własne scenariusze, choreografię, dźwięki i poszukamy swojej teatralnej formy, która pomoże przedstawić nam nasze wizje.

Podczas zajęć będziemy pobudzać kreatywność korzystając z teatralnych i twórczych, kreatywnych zabaw - uruchamiając nasze ciała, głosy i wyobraźnię. Jesteśmy przekonani, że każdy jest twórczy i każdy może tworzyć teatr, który bardzo się odnajduje w codzienności i komentuje ważne dla nas sprawy. Będzie to tez wspaniała okazja, żeby doświadczyć innego kontaktu z Twoim Dzieckiem - a Dziecku z Tobą i wspólnie podjąć refleksje na temat Waszych wyobrażeń o świecie.

Zaczynamy zapisy na semestr wiosenny:

- zajęcia odbywaja się 1 raz w miesiącu, w soboty i trwają 1,5 godz., rozpoczynają się o godz. 11.00

- daty spotkań w semestrze wiosennym: 16.02; 9.03; 13.04; 18.05

- opłata 160zł za 4 zajęcia, dla rodzeństwa 25% zniżki, grupa ruszy, jeśli zbierze się min. 12 osób.

W przypadku nieobecności dziecka nie ma możliwości odrabiania zajęć, ani zwrotu opłaty. Uczestnik zajęć może odstąpić swój bilet komuś, kto chciałby uczestniczyć w zajęciach, ale Fundacja Sto Pociech nie uczestniczy w tym pośrednictwie.

- zapisy i opłata na recepcji Stu pociech (poniedziałek - piątek godz. 9.00-15.00) lub 

 

Warto zabrać ze sobą buty na zmianę i swobodne ubranie.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top