łapanie bakcyli

www bakcylSto Pociech to miejsce spotkań ciekawymi ludźmi, z kulturą i sztuką dla rodzin z dziećmi.

W ramach projektu "Łapanie bakcyli" organizujemy koncerty, wystawy, slajdowiska i inne wydarzenia (muzyczne, plastyczne, teatralne i .....) dla całej rodziny. "Łapanie bakcyli" umożliwia rodzinne odkrywanie nowych pasji i inspiruje do twórczego spędzania czasu ze sobą.

Informacje o bieżących wydarzeniach w kalendarzu na www.stopociech.pl

Alicja w krainie czarów

BRAK BILETÓW. Alicja biegnąc za białym królikiem wpada do króliczej nory, od tego momentu zaczyna się jej podróż po krainie pełnej dziwów i czarów.  

Czytaj więcej...

Tańczy klarnet z akordeonem

Karnawał połączył dwa niezwykłe instrumenty: szczupły klarnet o nosowym brzmieniu z akordeonem pełnym dźwięków. I tak tanecznym krokiem przemierzać będziemy Europę z północy na południe, ze wschodu na zachód. Niedziela, 20.01 godz. 16.00.

Czytaj więcej...

Karnawałowe tańce rodzinne z muzyką na żywo

sobota 16.02, godz. 16.30 - 18.00
...więc wkładajcie trzewiki, kokardy i meloniki,
ojców, matki zabierzcie i do Pociech wnet spieszcie.

Czytaj więcej...

Koncert muzyki klasycznej dla ucha dorosłego i malucha

Adwent. Czekamy na Święta, a skrzypce i wiolonczela umilają nam czekanie, rozgrzewają i kołyszą. Słuchacze w każdym wieku mile widziani: od maluszków, przez przedszkolaki, po doświadczonych melomanów, ich rodziców, dziadków i nianię. Bach, Czajkowski i inni mistrzowie kompozycji zapewniają przedsmak świątecznych przyjemności. Bilety24

Czytaj więcej...

Rodzinne zagniatanie gliny

 26 stycznia godz. 10.00- 11.30 i 12.00-13.30 

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top