Jajeczko z Rodzinnym Taborem

Sobota 24 marca 10.30-13.00


Pisanie jajek

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci od 7 r. ż. na rodzinne warsztaty pisankowe!
Będziemy zdobić surowe jajka tradycyjną techniką łemkowską, gorącym woskiem i farbami. W ciągu zajęć, każdy ma możliwość ozdobienia 3 jajek.

Uwaga: dzieci w wieku 7 - 10 lat pracują podczas warsztatów pisankowych z pomocą rodziców ze względu na bezpieczeństwo i surowe jajka, które łatwo zgnieść.

Warsztat poprowadzą kobiety z Zawadki Rymanowskiej w Beskidzie Niskim, w której od 4 lat odbywa się Rodzinny Tabor: Janeczka i Hania Kacprzyk.

III grupy: 10.30 - 12.00, 11.00 - 12.30 i 11.30 – 13.00

Bilety na pisanie jajek w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ (dla każdego uczestnika warsztatów pisankowych:  i dużego, i małego oraz każdego dziecka).

 

Wielkanocna sala zabaw

Dzieciom młodszym niż 7 lat proponujemy wielkanocną salę zabaw: będzie opieka, swobodna zabawa, wiosenne piosenki z muzyką i tańcem oraz wielkanocne stanowisko plastyczne.

 III grupy dla każego pezedziału wiekowego: 10.30 - 12.00, 11.00 - 12.30 i 11.30 – 13.00

Bilety na Wielkanocną salę zabaw dla dzieci 3-6 lat w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ

Bilety na Wielkanocną salę zabaw dla dzieci 2-3 lat w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ

Dzieci w wieku 2 – 3 lata mogą przyjść na wielkanocną salę zabaw z rodzicem (wejście gratis dla 1 rodzica, który będzie z dzieckiem w wieku od 2 do 3 lat)

Podczas warsztatów funkcjonować będzie kram Farfurni z Zawadki Rymanowskiej z ceramiką, pisankami, biżuterią koralikową i etniczną garderobą.

 

 

Realizatorzy: 
Janina i Hania Kacprzyk (pisankarki z Zawadki Rymanowskiej), Agata Krawczyk (nauczycielka edukacji przedszkolnej, muzyk) i Iwona Smolińska - Smyk (nauczycielka edukacji przedszkolnej, plastyczka)

Organizatorzy: Rodzinny Tabor  i Fundacja Sto Pociech

Szczegółowe info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top