Jajeczko z Rodzinnym Taborem

Sobota 24 marca 10.30-13.00


Pisanie jajek

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci od 7 r. ż. na rodzinne warsztaty pisankowe!
Będziemy zdobić surowe jajka tradycyjną techniką łemkowską, gorącym woskiem i farbami. W ciągu zajęć, każdy ma możliwość ozdobienia 3 jajek.

Uwaga: dzieci w wieku 7 - 10 lat pracują podczas warsztatów pisankowych z pomocą rodziców ze względu na bezpieczeństwo i surowe jajka, które łatwo zgnieść.

Warsztat poprowadzą kobiety z Zawadki Rymanowskiej w Beskidzie Niskim, w której od 4 lat odbywa się Rodzinny Tabor: Janeczka i Hania Kacprzyk.

III grupy: 10.30 - 12.00, 11.00 - 12.30 i 11.30 – 13.00

Bilety na pisanie jajek w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ (dla każdego uczestnika warsztatów pisankowych:  i dużego, i małego oraz każdego dziecka).

 

Wielkanocna sala zabaw

Dzieciom młodszym niż 7 lat proponujemy wielkanocną salę zabaw: będzie opieka, swobodna zabawa, wiosenne piosenki z muzyką i tańcem oraz wielkanocne stanowisko plastyczne.

 III grupy dla każego pezedziału wiekowego: 10.30 - 12.00, 11.00 - 12.30 i 11.30 – 13.00

Bilety na Wielkanocną salę zabaw dla dzieci 3-6 lat w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ

Bilety na Wielkanocną salę zabaw dla dzieci 2-3 lat w cenie 20 zł do nabycia TUTAJ

Dzieci w wieku 2 – 3 lata mogą przyjść na wielkanocną salę zabaw z rodzicem (wejście gratis dla 1 rodzica, który będzie z dzieckiem w wieku od 2 do 3 lat)

Podczas warsztatów funkcjonować będzie kram Farfurni z Zawadki Rymanowskiej z ceramiką, pisankami, biżuterią koralikową i etniczną garderobą.

 

 

Realizatorzy: 
Janina i Hania Kacprzyk (pisankarki z Zawadki Rymanowskiej), Agata Krawczyk (nauczycielka edukacji przedszkolnej, muzyk) i Iwona Smolińska - Smyk (nauczycielka edukacji przedszkolnej, plastyczka)

Organizatorzy: Rodzinny Tabor  i Fundacja Sto Pociech

Szczegółowe info: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top