Tańczy klarnet z akordeonem

Karnawał połączył dwa niezwykłe instrumenty: szczupły klarnet o nosowym brzmieniu z akordeonem pełnym dźwięków. I tak tanecznym krokiem przemierzać będziemy Europę z północy na południe, ze wschodu na zachód. Styczniowy koncert z cyklu Basy i Bobasy rozrusza nawet najbardziej nieśmiałe serca, napełni Was energią i radością, a melodie zasłyszane nucić będziecie jeszcze długo pod nosem.

Słuchacze w każdym wieku mile widziani: od maluszków, przez przedszkolaki, po doświadczonych melomanów, ich rodziców, dziadków i nianię. Bach, Czajkowski i inni mistrzowie kompozycji zapewniają przedsmak świątecznych przyjemności.

Niedziela, 20.01 godz. 16.00.

Cena biletu: 30zł. Dzieci do 12 miesiąca życia wstęp wolny. 

Bilety dostępne na Bilety24  oraz w miarę wolnych miejsc - przed koncertem.

Uwaga. Widownia na stołkach, poduszkach i materacach. Ze względu na maluszki prosimy o buty na zmianę (ew. skarpetki) lub używanie ochraniaczy, które udostepniamy przy wejściu.

W trakcie koncertu Kafejka jest zamknięta a od godz. 15.30 Fundacja Sto Pociech jest zarezerwowana wyłącznie dla słuchaczy. Zaraz po koncercie wracamy do normalnego trybu pracy.

We współpracy z

logo final1

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top