Urodziny w Stu Pociechach

Zapraszamy do organizacji urodzin w Stu Pociechach. Nasi animatorzy po konsultacji z rodzicami zaplanują i przeprowadzą niezapomnianą zabawę, dostosowaną tematycznie do zainteresowań i pasji jubilata. Przebieg i tematyka przyjęcia urodzinowego planowane są szczegółowo z uwzględnieniem wieku, ilości oraz upodobań uczestników, a także preferencji rodziców. Dzięki połączeniu Państwa sugestii z pomysłami i doświadczeniem naszych animatorów możliwe jest zorganizowanie naprawdę wyjątkowego czasu zarówno dla jubilata, jak i zaproszonych przez niego gości.

Na urodzinach najważniejsze jest wspólne świętowanie. Dbamy, żeby podczas organizowanej przez nas zabawy każdy czuł się wyjątkowo. Bawimy się nie tylko "czymś", ale przede wszystkim "ze sobą".

urodziny

Fundacja Sto Pociech oferuje ciepłą i przyjazną przestrzeń - w sam raz na urodziny Waszej Pociechy.

PRZYJĘCIE URODZINOWE W STU POCIECHACH

Przyjęcia urodzinowe organizujemy w wybrane soboty i niedziele, od godziny 15:30 do 18:30. Salę udostępniamy organizatorom od godziny 15:00.  Zapraszamy również w piątki od 16:00, (salę udostępniamy wówczas od 15:40). Uwaga, wyjątkowo w niektóre soboty możemy udostępnić salę także w godzinach porannych - 11.00 - 14.00.

Do dyspozycji gości urodzinowych jest duża sala zabaw o powierzchni ok. 50m2 (dla grupy do 20 dzieci). Salę, wedle życzenia, możemy wyposażyć w kształtki do zabawy - oferta dla młodszych dzieci, do lat 4.

Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu audiowizualnego (projektor multimedialny, głośniki, odtwarzacz CD (w razie potrzeby, możliwe jest całkowite zaciemnienie).

W sezonie letnim otrzymujecie Państwo możliwość korzystania z naszego ogrodu (sala posiada samodzielne wyjście na taras z ogrodem).

UWAGA Rodzice Pociech urodzonych w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i  marcu!!!! 
W sezonie zimowym (pokrywa się on u nas z czasem zimowym) obowiązuje zniżka. Oznacza to, że od podanych niżej cen należy odjąć 100 zł.

 

OFERTA I CENNIK

1. Rezerwacja sali zabaw - 500 zł,

2. Rezerwacja sali wraz z animatorami - 746 zł - 992 zł, (w zależności od liczby zaproszonych dzieci),

3. Tort urodzinowy - koszt do uzgodnienia.

Rezerwacje przyjmujemy pod wymienionym niżej numerem telefonu.

Gwarancją rezerwacji sali w określonym terminie jest wpłata bezzwrotnego zadatku na konto fundacji  40 1140 2004 0000 3302 7517 3558.

.

URODZINY W OGRODZIE (do 10 osób)

Możliwe jest zorganizowanie przez Państwa własnych urodzin w naszym ogrodzie w czasie normalnej pracy kafejki (to znaczy bez rezerwacji sali).

Odbywa się to na następujących warunkach:

  • dokonujecie Państwo rezerwacji pod wymienionym niżej nr telefonu, 
  • po przyjściu do kafejki wykupujecie bon urodzinowy o wartości 200 zł, który można wymienić na produkty z naszej kafejki (podczas trwania uroczystości)
  • można przynieść własny tort i przekąski

Kontakt i rezerwacja: tel. 728471678 (prosimy dzwonić pn-pt, w godzinach 9.00-18.00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozyskane z urodzin fundusze przeznaczamy na działania statutowe fundacji i bieżące prace w naszym ogrodzie.

Dziękujemy!

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top