Nastolatek - o co chodzi ? Warsztat dla rodziców.

 

Kiedy Wasze dziecko zaczyna sięgać Wam do ramienia, a jego stopy trudno już nazwać maleńkimi, oznacza to, że oto nadchodzi  kolejna zmiana.

Wasze dziecko krzyczy, trzaska drzwiami, przestaje się przytulać, sprzątać, jeść mięso, chodzić do kościoła i w ogóle robić to, co byście chcieli. Odcina się, zamyka w sobie i nie mówi do Was zbyt wiele. A jak już mówi, to się drze. Pojawiają się pierwszy alkohol, papierosy i … strach pomyśleć, co jeszcze.

Martwisz się, złościsz, panikujesz, a w dodatku masz poczucie, że wszystko, co robisz obraca się przeciwko Tobie. To, co kiedyś “działało” teraz kończy się awanturą. Jak tu budować więź opartą na zaufaniu, kiedy właśnie o zaufanie w tym czasie najtrudniej ?

Przyjdź na warsztat, który będzie okazją, żeby:

  • zastanowić się, czego potrzebuje Twój nastolatek od Ciebie
  • zobaczyć, co jest naprawde grożne, a co nie,
  • dowiedzieć się, czy można coś zrobić, żeby się spotkać ze swoim dzieckiem,
  • spróbować zrozumieć, co się dzieje w jego głowie.

Prowadzący: Katarzyna Dołęgowska-Urlich,  Janka Rykowska 

Warsztat 8h w sobotę. 

0Cena : 270 *zł

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać wpłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia:  wypełnij formularz

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "nastolatek..."
  • Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

*UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 250 zł, 20 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu, z którego możemy dofinansować uczestnictwo osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

 P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej napisz nam o tym.

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top