Urodziłam życie

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy)

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.
Podczas zajęć będziemy rozmawiać, słuchać a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia. Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 10-ego miesiąca życia.

Uwaga! Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami. Żadne płacze nam nie straszne. Na tarasie obok sali można zostawić wózek ze śpiącym dzieckiem.

Prowadzenie : Malwina Borowiecka, Maria Smereczyńska

Start:  wtorki  godz. 13 - 15, stat  10 września 2019

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny

Cena: 390 zł *   Do tej pory Fundacja miała stałą dotację od miasta na warszaty dla rodziców. W tym roku takiej dotacji nie mamy. Wszystkie warsztaty i grupy dla rodziców sa kalkulowane tak aby pokryć tylko koszty ich prowadzenia.

Jeśli to dla Ciebie za dużo , a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojnosci niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie. 

* UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 360 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu, z którego możemy dofinansować uczestnictwo osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj na o tym przesyłając list na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

Regulamin uczestnictwa

Uwaga: Dla uczestników wszystkich warsztatów i grup istnieje możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach psychologicznych. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „konsultacja” lub pod nr telefonu 728471702. więcej...

 

Back to Top