Lato z angielskim

Zapraszamy na Mini kursik lipcowy dla Rodziców z małymi dziećmi. Zajęcia trwają godzinę i są dedykowane przede wszystkim rodzicom, którzy chcą połączyć czas spędzony ze swoimi dziećmi z rozwijaniem umiejętności i swobody posługiwania się językiem angielskim i chcą, aby dzieci również miały kontakt z angielskim. Dla Maluchów przewidziane są muzyczne przerywniki, w których zaśpiewamy im wspólnie po angielsku, a w międzyczasie bawią się swobodnie. Atmosfera zajęć jest na tyle rozluźniona, że możemy spokojnie konwersować sobie po angielsku i jednocześnie mieć oko na naszych malców.  

Kursik przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym chcących odkurzyć trochę swój angielski przed wyjazdem lub powrotem do pracy lub… bez powodu :) Przypominamy sobie o czasach gramatycznych i odgruzowujemy słownictwo, rozmawiamy ze sobą, a także śpiewamy dzieciom angielskie piosenki. Pracujemy i bawimy się w kameralnych grupach (nie więcej niż 10 osób)

Co tam będzie:

- Mówienie o sobie, odpowiadanie na pytania, zadawanie pytań
- Repetytorium podstawowych czasów - mówienie o teraźniejszości, przeszłości i przyszłości
- Słownictwo dot. naszego życia, doświadczeń, planów, wspomnień, odczuć, dzieci, rodzicielstwa, piosenek tzw. nursery rhymes
- Wymowa - popularne błędy i jak mówić lepiej. Tongue twisters i śmieszne ćwiczenia.
- Mini prace domowe
- Śpiewanie i tańczenie ;)

Kursik opracowała i poprowadzi Ania Zawadzka - lektorka języka angielskiego, a zarazem mama rocznego Roberta zwanego Bobem. Prowadząc zajęcia dla rodziców z dziećmi, spełnia swoje marzenie, żeby być z synkiem i w tym samym czasie pracować, na dodatek robiąc coś co daje jej satysfakcję i przynosi radość, a jednocześnie ma wartość dla innych ludzi (i dużych i małych). Ma doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci jaki i dorosłych.

Cena: 140 zł za kurs za 1 osobę dorosłą (dzieci bezpłatnie), 4 spotkania 1 raz w tygodniu,

Dostępne terminy i godziny:

grupa I poniedziałki, godz. 10 – 11, start 8 lipca (spotkania: 8, 15, 22, 29 lipca)

grupa II czwartki, godz. 10 - 11, start 11 lipca (spotkania: 11, 18, 25 lipca, 1 sierpnia)

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłaty: prosimy o wpłatę 140zł na konto fundacji 40 1140 2004 0000 3302 7517 3558, tytuł przelewu angielski i nr grupy oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga grupa ruszy, gdy zbierze się 5 osób, maksymalna wielkość grupy 10 osób dorosłych.

 

Back to Top