Moje dziecko mnie złości - warsztat dla rodziców

Warsztat dla rodziców o złości.

Jeżeli Twoje dziecko cię złości,

doprowadza do szewskiej pasji, do białej gorączki,
wyprowadza Cię z równowagi...
Jeśli opadają Ci ręce,
chcesz wyjsć, zrezygnować z posady rodzica...
Jeżeli zdarza się, że w kontakcie z Twoim ukochanym dzieckiem  budzi się w Tobie złość, bezradność albo inne uczucia, których obawiasz i wstydzisz…
to zapraszamy Cię na ten warsztat .

Złość jest takim uczuciem - przykrywką, pod którym się kłębi cała masa uczuć, których nie lubimy i nie chcemy. Dlatego często niewiele trzeba, żeby taki przykryty ładunek eksplodował - mówiła w Trójce Katarzyna Dołęgowska-Urlich z Fundacji Sto Pociech.
Link do audycji:

http://www.polskieradio.pl/9/5363/Artykul/1773590,Trudne-emocje-Kiedy-rodzic-jest-zly-na-dziecko

W trakcie warsztatu będziemy uczyć się rozpoznawania własnych uczuć, brania za nie odpowiedzialności, konstruktywnego radzenia sobie ze złością, frustracją i stresem. 

Ze względu na specyfikę pracy i jej intensywność na warsztat zapraszamy rodziców bez dzieci, nawet tych najmniejszych.

 

termin :  9 i 10 pażdziernika 2020 piątek 18-21 i sobota 9-17

Prowadzące: Malwina Borowiecka, Janka Rykowska

 

Koszt:  Cena za warsztat 390 zł *. 

            

Aby zarezerwować miejsce w grupie wypełnij formularz

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "moje dziecko mnie złości" 
  • Zajęcia odbedą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

 

* UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 360 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu, z którego możemy dofinansować uczestnictwo osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

 Regulamin uczestnictwa 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top