Zabawa to proste - czyli pierwszy warsztat z cyklu o zabawie

Jeśli:

-dopiero zaczynasz przygodę z rodzicielstwem

-chcesz wspierać dziecko w rozwoju ale gubisz się w gąszczu propozycji i pomysłów

-słyszałaś/eś dużo o wartości zabaw sensorycznych ale nie masz pewności dlaczego to takie ważne

-w kontakcie z dzieckiem szukasz jego perspektywy ale nie chcesz też stracić swojej perspektywy

-czasem zabawa wydaje Ci się bardzo skomplikowanym zagadnieniem i zastanawiasz się gdzie ta jej miła i przyjemna część…………….

Przyjdź na krótki warsztat, aby:

-zobaczyć jakie masz zasoby w sobie, bo każdy kiedyś był dzieckiem i zawsze może wrócić do swoich doświadczeń wybierając z nich to co najlepsze

-doświadczyć różnych materiałów naturalnych a przez to zrozumieć jak uczą się małe dzieci, co jest niezbędne dla rozwoju małego dziecka

-jakie są Twoje potrzeby, jakie są potrzeby Twojego dziecka

3 godziny na bycie TU i TERAZ. Będzie można sie nawet pobrudzić i nie zamartwiać sprzątaniem :)

Warsztat poprowadzą:

Kasia Dulniak - z wykształcenia pedagog opiekuńczo - socjalny oraz plastyk o specjalności charakteryzator teatralno-filmowy. Jest terapeutą ręki. Prowadzi pracownię ceramiczną. W Fundacji Sto Pociech od listopada 2012 lat współtworzy projekt "Brykamy bez mamy", a od 2011 prowadzi zajecia artystycznych. Bardzo lubi myśl Janusza Korczaka: „Dziecko chce być dobre, Jeśli nie umie - naucz, Jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może - pomóż." Mama Rysia i Sebastiana.

 Marta Ryng - z wykształcenia psycholog, absolwentka studiów podyplomowych “Wczesna Interwencja: Pomoc dziecku i Rodzinie”.  W Fundacji Sto Pociech od 10 lat współtworzy projekt "Brykamy bez mamy" oraz inne zajęcia adresowane dla najmłodszych. Fascynuje ją dziecięca różnorodność i nieprzewidywalność dziecięcych pomysłów. Mama Frania, Stasia, Marysi i Józka.

 Kiedy: NOWY TERMIN w sobote 3 marca 2018 od 16.00 do19.00

Koszt: 120zł w płacone na konto: 68 2030 0045 1110 0000 0282 3230 z dopiskiem zabawa to proste

Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik.
Regulamin
Back to Top