Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

- jesteśmy doświadczonymi praktykami i uczymy praktyki,

- każde szkolenie jest przygotowywane z uważnością i indywidualnym podejściem do grupy. Zależy nam na przekazywaniu wartości i merytorycznych umiejętności (nie jesteśmy firmą, która przede wszystkim dąży do maksymalizacji zysków),

- uczestnicy poznają różne style pracy prowadzących,

- wartość merytoryczna szkoły i korzyści osobiste zostały ocenione bardzo wysoko przez absolwentów.

Absolwenci o szkole

“Ze szkolenia wyniosłem uważność na siebie, która wspiera uważność na drugiego człowieka.”

“Szkolenie dało mi przede wszystkim doświadczenie autentycznego spotkania się z drugim człowiekiem, uczenia się i rozwoju bez bycia ocenianym. Zainspirowana uczestnictwem w Szkole planuje prowadzenie własnej grupy wsparcia i uważam to za ogromną wartość.”

“Najważniejsze co wyniosłam to zaufanie intuicji, empatii swoim zasobom. Delikatność w mówieniu do ludzi, widzenia procesu grupy, etapów, sposobów dawania informacji zwrotnych”

"Wyniosłam to że warto słuchać, być z ludźmi że potrzebna jest przestrzeń aby trudne rzeczy uczucia emocje wybrzmiały, że da się wszystko przytulić uczesać, że ma to sens. Że mogę być nie idealnym trenerem, że jest jak jest".

“Najważniejsze co wyniosłam siłę w kontakcie ze sobą, umiejętność dzielenia się tym doświadczeniem w pracy z grupą wsparcia i rozwoju; rozwój w samoświadomości: dostrzeganie i nazywanie potrzeb oraz emocji Dzięki wam za gotowość do eksperymentu, bliskość do nas chęć wspierania dalej jako prowadzących, rodziców, LUDZI!".

“Ważnym doświadczeniem, jest dla mnie uczenie się przez doświadczenie. ta forma okazała się być bardzo efektywna atmosfera braku ocen otwarcia i zaufania, poczucie bezpieczeństwa zabieram sobie w szkatułce Mam poczucie że wiem co to jest grupa wsparcia, czuję się gotowa spróbować swoich sił w prowadzeniu jej".

Fragment bloga naszej absolwentki: 

http://dylematki.eu/2018/08/24/zbuduj-sobie-wioske-w-realu/

O SZKOLE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

ZESPÓŁ TRENERSKI

HARMONOGRAM, CENNIK, ZGŁOSZENIA

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top