Zespół trenerski

 

portret sp PREV 2 Magda Bylka-Górska - psychoterapeuta, trener, mgr socjologii. Ukończyła  czteroletnią Szkołę Psychoterapii Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkołę Treningu Grupowego oraz różne szkolenia z zakresu psychoterapii i wsparcia, m.in. w Emotion Focused Therapy, Focusingu w terapii i psychoedukacji, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców i inne. Od końca lat 90-tych zajmuje się pomocą psychologiczną. Od 2003 roku nieprzerwanie pracuje w obszarze wsparcia rodziców - najpierw w fundacji Rodzić po ludzku, później w  Stu Pociechach, od początku ich powstania. Współautorka programów warsztatów i grup wsparcia dla rodziców. W fundacji prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy dla rodziców, szkolenia dla profesjonalistów oraz konsultacje psychologiczne dla dorosłych i psychoterapię indywidualną. Należy do  Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Psychodynamicznej. Żona i mama 3 córek i syna.

portret sp PREV 9Kasia Dołęgowska-Urlich - absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Mama Maćka, Hanki i Jaśka. Nie lubiła "siedzieć" z dziećmi w domu, za to niemalże od dzieciństwa marzyła o tym, że założy kółko gospodyń wiejskich, gdzie będzie pierze drzeć i śpiewać mętne piosenki, a jej dzieci będą się w tym pierzu radośnie tarzać. Z braku możliwości (Warszawa, brak gęsi) i z nadmiaru innych pomysłów (produkowanych leniwie i mimowolnie, za to pracowicie i gorliwie omawianych z Dorotą) zrodziło się "Sto Pociech".
W Stu Pociechach tworzy i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia i rozwoju dla rodziców. Wciąż zadziwia ją siła, jaką daje grupa.

portret sp PREV 711Krzysztof Górski - mgr socjologii, psychoterapeuta i trener. Ukończył: studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW,  Szkołę Psychoterapii INTRA oraz liczne szkolenia w zakresie psychoterapii i treningu: Terapia Skoncentrowana na Emocjach 1 i 2 stopień, Focusing, Szkoła dla rodziców i wychowawczych cz. 1,2,3 i inne. Posiada Certyfikat Focusing-Oriented Psychotherapist. Od końca lat 90 zajmuje się pomocą psychologiczną. Zaczynał od pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami z wyzwaniami rozwojowymi. Od ponad 10 lat prowadzi grupy wsparcia dla rodziców. Prowadził grupy terapeutyczne dla rodziców i dzieci. Od 7 lat w zespole Fundacji Sto Pociech. Współtwórca kilkunastu programów warsztatów i grup dla rodziców oraz profesjonalistów pracujących z rodzicami. Prowadzi psychoterapię indywidualną, nurcie doświadczeniowej psychoterapii humanistycznej. Mąż i tata 3 córek i 1 syna.

portret sp PREV 211Janka Rykowska - psycholog kliniczny dziecka. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa.. Prowadziła sesje teambuildingowe, coaching silnych stron w oparciu o wyniki testu StrengthsFiner. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego, a także Szkołę dla Rodziców i wychowawców. Od września 2014 w zespole  Stu Pociech prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców. Mama trzech córek: Marylki, Hańci i Lulki.

 

O SZKOLE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

ZESPÓŁ TRENERSKI

HARMONOGRAM, CENNIK, ZGŁOSZENIA

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top