Zespół trenerski

 Najbliższą edycję Szkoły Trenerów Grup Wsparcia poprowadzą:

 IMG 20210630 062507 837

Katarzyna Dołęgowska-Urlich  

trenerka, pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Od wielu lat prowadzi grupy wsparcia dla rodziców, zwłaszcza matek.  Tworzy i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia i rozwoju dla rodziców.  Wspólautorka ogólnopolskiego programu adresowanego do młodych matek "Urodziłam życie". Obecnie szkoli trenerki grup "Urodziłam życie" i superwizuje ich pracę. Od początku zaangażowana w tworzenie i realizację Szkoły Trenerów Grup Wsparcia. Superwizuje pracę trenerów grup wsparcia.
Absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii, szkoły trenerów i licznych szkolen z zakresu pracy z grupą.
Nieustannie zadziwia ja jaką siłą daje grupa.

Jest mamą trójki dzieci: Maćka, Hani i Jaśka.

 

DSC 8578x 74

Janka Rykowska 

Psycholog. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa. Prowadziła sesje teambuildingowe, coaching silnych stron w oparciu o wyniki testu StrengthsFiner. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego oraz  Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej. Jest realiztorką Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Od września 2014 w zespole  Stu Pociech prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia dla rodziców i konsultacje psychologiczne. Jest współautorką i realizatorką  wielu grup wsparcia dla rodziców . Prowadzi GROM - grupę rozwoju osobistego matek- grupę wsparcia dla matek " komandosek codziennosci", Strefę Mocy - grupę wsparcia dla rodziców, " Moje dziecko mnie złosci" itd.

W czasie pandemii prowadziła grupy wsparcia online.
Współprowadzi Szkołę Trenerów Grup Wsparcia od samego poczatku jej istnienia. Prowadzi także superwizje dla trenerów prowadzących grupy wsparcia.
Jest mamą trzech córek: Marylki, Hańci i Lulki.

 

Szkołę Trenerów Grup Wsparcia współtworzyli:

Krzysztof Górski
psychoterapeuta, trener. Współtworzył program i przez pierwszych 5 edycji prowadził Szkołę. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par w Śródmieściu i na Bemowie.

Magdalena Bylka-Górska
psychoterapeutka, współwórczyni Szkoły. Zaangażowana w szkolenie trenrek grup wsparcia "Urodziłam życie"

Superwizje

Wszystkie edycje Szkoły są prowadzone pod stała superwizją trenera i superwizora rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

 

O SZKOLE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

ZESPÓŁ TRENERSKI

HARMONOGRAM, CENNIK, ZGŁOSZENIA

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top