konferencja

Informacje

Tego jeszcze nie było! 

Robimy naszą pierwszą konferencję! Zapraszamy rodziców, wychowawców i osoby pracujące z rodzinami. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na znaczenie więzi we wczesnej relacji opiekuna z dzieckiem i jej wpływ na dalszy rozwój dziecka.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w wykładach profesjonalistów, zajmujących się problematyką więzi oraz w warsztatch prowadzonych przez nasz zespół.

Czytaj więcej...

PARTNERZY

Zapraszamy do współpracy przy Konferencji "Więź w codzienności". Proponujemy wspólną organizację dwudniowego wydarzenia, w którym bezpośredni udział weźmie 250 osób, zaś kolejnych 1200 rodzin - poprzez cotygodniowy newsletter - otrzyma o nim kompletną informację. O współpracy będziemy też informować na naszym profilu FB - zasięg ok. 8000 osób.

Czytaj więcej...

Foodwise

Partnerem konferencji „Więź w codzienności” jest Foodwise, internetowa poradnia dietetyczna. Bo jedzenie jest bardzo ważnym elementem naszego życia codziennego. Wspólne buszowanie w warzywniaku lub innym sklepie z żywnością, wspólne przygotowywanie posiłków czy wreszcie wspólne ich spożywanie to piękne chwile, które budują życie dziecka.

Czytaj więcej...

Organizator

Fundacja Sto Pociech - od 10 lat działa na rzecz rodzin z małymi dziećmi i prowadzi na warszawskiej Starówce ośrodek wsparcia, profilaktyki i integracji. 

Misją Fundacji jest wspieranie rozwoju zarówno dorosłych jak i dzieci. Wierzymy, że dzieciństwo to kluczowy okres w życiu, a jego jakość bezpośrednio zależy od kondycji rodzicielstwa w tym czasie. Działania Fundacji są zorientowane na profilaktykę, ponieważ uważamy, że wczesne wsparcie dane rodzinie najlepiej zapobiega dysfunkcjom i patologiom w późniejszych latach. 

Czytaj więcej...

Back to Top