Alergik w domu. Źródła alergenów, zasady diet eliminacyjnych - spotkanie z dietetykiem klinicznym

logo FoodWiseJeśli temat jedzenia Twojego dziecko spędza Ci sen z powiek.... zapraszamy do Stu Pociech na spotkania ze specjalistami od zawartości talerza. 

Foodwise to internetowa poradnia dietetyczna dla dzieci, mam i kobiet. Dla tych zdrowych jak i tych, które borykają się z różnymi chorobami. Profesjonalne porady dietetyka klinicznego bez kolejek i stresu. Zobacz 

 

 

Alergik w domu. Źródła alergenów, zasady diet eliminacyjnych. Piątek 25.05.2018 godz. 18.00

Wykład przeznaczony dla rodziców dzieci w każdym wieku ze stwierdzonymi lub podejrzeniem alergii pokarmowych i wziewnych.

W czasie wykładu dowiesz się:

  • Czym jest alergia, jej objawy i konieczna diagnostyka.

  • Gdzie szukać źródeł najczęstszych alergenów. 

  • Ukryte źródła alergenów, czyli produkty, w których się ich nie spodziewasz.

  • Alergie krzyżowe - na czym polegają? Najczęstsze reakcje krzyżowe.

  • Nietypowe alergie pokarmowe. Czy ryż wywołuje alergię? I wiele innych.

  • Zasady diet eliminacyjnych. Jak zastąpić wyeliminowany alergen w codziennej diecie dzieci.

Wejściówki od 20zł. Kup bilet >>

 

Wszystkim, którzy oprócz wiedzy otrzymanej na wykładzie, chcialiby otrzymać indywidulane zalecenia żywnieniowe i jadłospis uwzględniające ich wszystkie problemy zdrowotne i odpowiedzi na prywatne wątpliwości zachęcamy do skorzystania z usługi WIEM, LUBIĘ, JEM https://www.foodwise.pl/oferta/wiem-lubie-jem,3

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z oferty internetowej poradni koniecznie podajcie hasło "Foodwise wspiera Stopociech" a 20% Waszej opłaty Foodwise przekaże na konto Fundacji Sto Pociech. Bardzo będziemy Wam wdzięczni.

 

Co już było?

Nadpobudliwość u dzieci przedszkolnych - piątek 13.04.2018 godz. 18.00

Znamy nasze dzieci.  Często są energiczne, naturalne, bardzo bezpośrednie i wszystkiego ciekawe.  Może się jednak zdarzyć, że obserwujemy również, że nasze pociechy mają duży problem ze skupieniem uwagi, rządzą nimi emocje, których wolelibyśmy nie widzieć  i wydaje nam się, że są nadpobudliwe.

Jeśli wasze dziecko jest właśnie takim przedszkolakiem zapraszamy serdecznie na wykład „Nadpobudliwość u dzieci” prowadzony przez dietetyka klinicznego z poradni Foodwise panią Paulinę Gryz-Ryczywolską. Na wykładzie zostaną szczegółowo omówione produkty, które mogą wpłynąć na nadpobudliwość u dzieci i umiejętność skupienia przez nie uwagi.

- Czy moje dziecko może jeść batony i lizaki?
- Czy moje dziecko ma uważać na gluten?
- Czy mleko jest dobre dla mojego dziecka?
- Czy to bardzo niedobrze, że moje dziecko wychodzi do przedszkola bez śniadania?

Na te wszystkie pytania i wiele innych odpowiemy na wykładzie. Macie inne wątpliwości? My je rozwiejemy. Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci w wieku 3-6 lat.

 

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top