Regulamin uczestnictwa w grupach i warsztatach Stu Pociech

Regulamin  uczestnictwa w grupach i warsztatach w Fundacji Sto Pociech.

1 Rezerwacja miejsca na warsztacie lub grupie dokonywana jest po wypełnieniu przez zgłaszającego się formularza zgłoszeniowego i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2 W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

3 Na warsztat lub grupę zgłasza się konkretna osoba i nie ma możliwości, żeby na części zajęć była zastępowana przez kogoś innego ( nie może mąż przyjść na jedne zajęcia żonę)

4 Do grupy można dołączyć do drugiego spotkania. Nieobecność na dwóch pierwszych spotkaniach jest równoznaczna z rezygnacją uczestnika  z zajęć i w takiej sytuacji fundacja nie zwraca kosztów.

5 Warsztaty dwudniowe są całością i nie ma możliwości dołączenia do grupy drugiego dnia. Nieobecność pierwszego dnia zajęć jest równoznaczna z rezygnacją uczestnika z udziału w warsztacie.

6  Można uczestniczyć w grupach z dzieckiem do 6 miesiąca życia.

7 Na całodzienne warsztaty – asertywności, o złości zapraszamy bez dzieci.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top