Wioska - grupa dla matek

"Potrzebna jest cała wioska, żeby wychować jedno dziecko.”

To wiadomo. Tylko skąd wziąć całą wioskę?

Niepokój, poczucie osamotnienia, przytłoczenie ogromem zadań i decyzji, a do tego zmęczenie to chleb powszedni rodziców. Na zmęczenie nie mamy lekarstwa, ale na całą resztę lekarstwem jest Wioska. Zapraszamy na grupę dla matek. Bądźmy razem, korzystajmy ze swoich doświadczeń, słuchajmy się nawzajem i uczmy od siebie. Dzielmy się trudami i śmiejmy się razem. Zróbmy sobie Wioskę :)

Bardzo często młodzi rodzice są zdani na siebie. Rodzice rodziców albo mieszkają daleko albo pracują. Nawet jak chętnie pomagają, to wpadają w konkretnych godzinach. Siostry, bracia, wujkowie i ciotki, przyjaciółki, kumple też gdzieś są, ale niekoniecznie dość blisko.
O byciu razem z innymi,  o rzeczywistej pomocy płynącej z tego, że nie jest się samemu w domu często można jedynie pomarzyć. Poza tym będąc cały dzień z małymi dziećmi w domu, po prostu chciałoby się pogadać z kimś bez ocen, rad, bez licytacji, kto jest dzisiaj bardziej zmęczony. Otworzyć przed kimś nie tylko gębę, ale i serce :) 

A kiedy dzieci są starsze, takie przedszkolne lub szkolne może łatwiej nam o kontakty z innymi dorosłymi, ale wcale nie tak łatwo spotkać się naprawdę. Nie jest łatwo znaleźć ludzi, którym zaufamy na tyle, że będziemy mogli powierzyć im nasz niepokój o dzieci, naszą bezradność; takich, którzy nie będą nam radzić albo się z nami porównywać. Po spotkaniu, z którymi będzie mam trochę lżej żyć.  

 

 Planujemy spotykać się we wtorki w godz.: 10.00 - 13.00

Ruszamy  28 września 2021 i przez 4 tygodnie będziemy się spotykać w każdy wtorek. Potem spotaknia będą w co drugi wtorek . Wszystkich spotkań grupy będzie 13 

Grupa będzie zamknięta, ale w  przypadku rezygnacji, kogoś w trakcie trwania grupy, być może zaprosimy  jakąś nową osobę.

Opłata 100 zł za wrzesień  a potem 200  zł miesięcznie płatne na początku każdego miesiąca. 

Grupa jest adresowana zarówno do osób, które dotychczas nie uczestniczyły w naszych grupach i warsztatach, jak i do tych, które mają za sobą takie doświadczenie.

Jeśli  już znasz nas, byłaś na  naszych grupach, wiesz o co chodzi - przyjdź, jeśli nie byłaś też przyjdź  :-)  Zbuduj z nami swoją wioskę.

 

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić  formularz  i dokonać wpłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l.

Grupa ruszy, gdy zbierze się co najmniej 8 osób.

Prowadzące : Katarzyna Dołęgowska-Urlich  i  Janka Rykowska

jeżeli chcesz o coś zapytać to możesz zadzwonić  Kaśka 501 377 189 lub Janka 501 161 382

P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty napisz nam o tym. Razem coś wymyślimy.

Czym jest grupa możecie przeczytać w wywiadzie, którego udzialiły Katarzyna Dołęgowska-Urlich i Janka Rykowska 

https://www.hellozdrowie.pl/matki-z-ktorymi-sie-spotykamy-radza-sobie-ze-wszystkim/?fbclid=IwAR05TaPFdKNcLiB2ZByZkWVd7jgY019iL1sQf3U5zAQHIgLcT6NKVtWZ0H8

 

Regulamin uczestnictwa 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top