Konsultacje psychologiczne dla rodziców

Jesteś rodzicem.
Chcesz po prostu porozmawiać ze specjalistą, zadać kilka pytań. Potrzebujesz porady, spokojnego obejrzenia tego, co Cię niepokoi. 
Zapraszamy wszystkich rodziców na  konsulatcje ze specjalistami z zespołu psychoedukacyjnego w Stu Pociechach. 


Cena 130 zł. 

Kontakt: Zapisy odbywaja się przez formularz i zgłoszenie telefoniczne, podczas którego będzie można umówić się konkretną godzinę. Nr telefonu 501 161 382.

Spotkania odbywaja się bez dzieci.

Konsultacje prowadzą:

Janka Rykowska - Psycholog kliniczny dziecka. Przez pięć lat pracowała z młodzieżą autystyczną, a potem przez dziesięć lat była konsultantem w Instytucie Gallupa. Prowadziła sesje teambuildingowe, coaching silnych stron w oparciu o wyniki testu StrengthsFiner. Ukończyła Szkołę Treningu Grupowego, a także Szkołę dla Rodziców i wychowawców  Joanny Sakowskiej. Od września 2014 w zespole psychoedukacji Stu Pociech współprowadzi warsztaty psychoedukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców.
Mama trzech córek: Marylki (20), Hańci (18) i Lulki (10).

Kasia Dołęgowska-Urlich - absolwentka animacji kultury UW, socjoterapii i szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych. Pomysłodawczyni i współzałożycielka "Stu Pociech". Mama Maćka, Hanki i Jaśka. Nie lubiła "siedzieć" z dziećmi w domu, za to niemalże od dzieciństwa marzyła o tym, że założy kółko gospodyń wiejskich, gdzie będzie pierze drzeć i śpiewać smętne piosenki, a jej dzieci będą się w tym pierzu radośnie tarzać. Z braku możliwości (Warszawa, brak gęsi) i z nadmiaru innych pomysłów (produkowanych leniwie i mimowolnie, za to pracowicie i gorliwie omawianych z Dorotą) zrodziło się "Sto Pociech".
W Stu Pociechach tworzy i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz grupy wsparcia i rozwoju dla rodziców. 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top