Moje dziecko mnie złości - grupa stacjonarna

Czasem już nie masz siły na nic…. ale to TY  jesteś mamą. To Ty masz pomóc, pocieszyć, wysłuchać i zrozumieć. Ty masz przyjąć wszystkie lęki, niepokoje i potrzeby. 
Ty masz z uśmiechem dbać o to, żeby domownicy mieli się lepiej. Jedli zdrowo, ruszali się wystarczająco i mieli kreatywne, rozwijające zabawy. Powinnaś być bardziej  cierpliwa. Powinnaś się nie denerwować. Powinnaś...

Ale tak naprawdę z tym uśmiechem na ustach czujesz, że już nic nie zmieścisz i wybuchasz.
Wrzeszczysz, robisz to, czego obiecałaś sobie już więcej nie robić. 
I od nowa starasz się i szukasz kolejnych wskazówek, które pomogą Ci zapanować nad złością.
Oddychanie, joga, medytacja, relaksacja ……
Uśmiech na twarz i na dyżur: nauka zdalna,  praca na hołmofisie, pranie, zabawy kreatywne, zupa..  Mamo! a on mi zabrał…! A pies nasikał …
Tu zetrzeć , tam pocieszyć, tu poczytać, tu Przepraszam za zwłokę, ale nie zdążyłam…..

Pakujesz to wszystko do środka i …. starasz się być cierpliwa...
Czy jest coś, co możesz dla siebie zrobić, zamknięta w domu z dziećmi, żeby nie zwariować ?
Mamy propozycję. Czas na “wypakowanie” tego wszystkiego, co tak upychasz do środka. Raz na tydzień spotkania grupy. Czas dla Ciebie!
To trochę jak sprzątanie :-) Jak się coś powyrzuca, to się zrobi miejsce i  zmieszczą się inne rzeczy. 

8 spotkań, na których obejrzymy  złość, poznamy jej mechanizmy, spróbujemy znaleźć sposób, żeby czuć się wobec niej  mniej bezradni.
8 spotkań, na których nic nie “powinnaś”, a możesz trochę poluzować, opuścić ramiona i przez 2 godziny uśmiechać się tylko wtedy, gdy coś Cię rozbawi.
8 spotkań, które pozwolą Ci poczuć się trochę lepiej.

 Może POWINNAŚ spróbować  ? :-))))) A może CHCESZ?

Czekamy na matki wściekłe, zmęczone, utrudzone, znudzone, niewyspane, sfrustrowane, ale też cieszące się z małych rzeczy, spokojne  i wypoczęte. Czekamy na te, które dzisiaj złościły się na swoje dziecko i te, którym udało się dzisiaj tego nie zrobić :-) Czekamy na Was :-)

Grupa piatkowa być może będzie  online. Pracujemy tak od marca. Mamy za sobą doświadczenie pracy z grupami online i wiemy już, że to działa. Nawet, jak wydaje Wam się to trudne, to zachęcamy - spróbujcie :-)  Spotykamy się na Zoom.

Pierwsze spotkania z cyklu będą spotkaniami warsztatowymi. Na kolejnych będziemy bardziej się przyglądać Waszym sytuacjom, potrzebom i będzie czas na Wasze konkretne pytania.

 Każda z grup to cykl 8 lub 10 spotkań.  Grupa w realu to 8 spotakań po 2,5 godziny, a online 10 po 2 godziny. Każdy z cykli to 20 godzin zajęć.

 

Grupa popołudniowa: wtorki, 18.00 - 20.30. Start 13 września

prowadzenie : Katarzyna Gałązka, Maria Smereczyńska

 

Grupa przedpołudniowa: piątki 10.00 - 12.30  Grupa piątkowa będzie się odbywała w realu lub online. Decyzja na początku września.

prowadzenie Janka Rykowska

 

Formularz zgłoszeniowy 

UWAGA Ze wzglęgu na dużą liczbę zgłoszeń, zapisy przyjmujemy już tylko na listy rezerwowe.

Spotkania są nieodpłatne dla uczestników i sa współfinasowane przez Urzad Dzielnicy Śródnieście mst Warszawa dlatego pierwszeństwo maja mieszkańcy Śródmieścia .Zapraszamy.

FSP znak Śródmieście 30062021

 Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "Moje dziecko mnie złości ."

 

Regulamin uczestnictwa 

Back to Top