Matka za granicą

MATKA ZA GRANICĄ

RODZICIELSKA GRUPA WSPARCIA DLA POLEK, KTÓRE WYJECHAŁY

Jeżeli przekroczyłaś już granicę,  wyjechałaś z Polski i mieszkasz teraz daleko.

Jeżeli przekroczyłaś już GRANICĘ:… NAPIĘCIA w związku z tym w jakim języku mówić do dziecka na placu zabaw, a w jakim w domu? Czy najpierw nauczyć dziecko języka kraju, w którym mieszkacie, czy języka polskiego? Czy kultywować polskie zwyczaje, czy może uczestniczyć tylko w świętach “uniwersalnych”? Czy utrzymywać towarzyskie kontakty z innymi Polakami i ich dziećmi czy poznawać miejscowych?

… OSAMOTNIENIA z powodu braku możliwości podzielenia się z innymi swoimi rodzicielskimi trudnościami, smutkami i obawami w ojczystym języku.

… ZMĘCZENIA krzykami dzieci, balansowaniem między sprawami zawodowymi i rodzinnymI oraz ciągłą troską o zaspokajanie potrzeb innych domowników.

… BEZRADNOŚCI, ponieważ starasz się być aktywną, zaangażowaną, świadomą i wspierającą Mamą, a mimo to, rzadko kiedy czujesz że dajesz z siebie wystarczająco wiele.

… ROZCZAROWANIA. Być może przed rodzicielstwem byłaś niezależna, dużo działałaś, podróżowałaś i miałaś wielkie marzenia, a teraz trudno jest Ci cieszyć się Twoją obecną monotonną rzeczywistością...

Zapraszamy Cię na rodzicielską grupę wsparcia dla Matek, które wyjechały z Polski i wychowują dziecko (dzieci) w innym miejscu na Świecie. Spotkania mają na celu wymianę doświadczeń oraz dzielenie się swoim uczuciami, trudnościami, wątpliwościami ale także radościami związanymi z macierzyństwem. 

Przyjdź i przekonaj się, że są na świecie ludzie, którzy borykają się z podobnymi problemami związanymi z byciem rodzicem co Ty!

FORMA SPOTKAŃ: Cykl to 10 cotygodniowych spotkań po 2 godziny online 

TERMIN: czwartki 18:30 - 20:30 start grupy MAJ 2021 (lub po zebraniu się grupy)  

KOSZT: 520 zł  (52 zł za jedno spotkanie)  możliwość płacenia w ratach (trzy 175 raty  zł)

PROWADZĄCE: Aleksandra Wiśniakowska, Joanna Boruszak - Kiziukiewicz

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać wpłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać " Matka - za granicą."
  • Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 8 osób

 P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej napisz nam o tym.

Proadzące:

Aleksandra Wiśniakowska – Trenerka Grup Wsparcia. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Pedagog, nauczyciel, terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu. Certyfikowana trenerka Familylab Polska. Prywatnie mama nastolatka i półtorarocznego malucha. 

Joanna Boruszak - Kiziukiewicz - Absolwentka i doktorantka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Trenerka Grup Wsparcia dla Rodziców. Od 2013 roku pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej. Prywatnie mama dwóch Maluchów.

Back to Top