Pestka - grupa online dla kobiet w ciąży

Nie jesteś sama! wokół są inne matki, które czują podobnie.

Które chcą rozmawiać, być przyjęte. 

Pestka to grupa dla kobiet:

- które chcą się przygotować na nadchodzące zmiany,

- potrzebują rozmawiać o tym co przeżywają i czuć się przyjętymi ze wszystkimi pytaniami i rozterkami, radościami i smutkami,strachami i tym co nowe

- chcą się rozwijać, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby

- które chcą wzmocnić siebie

- poznać inne kobiety będące w tym samym momencie życia i czerpać z ich doświadczeń

Wiadomo, że rzeczywista bliskość innych ludzi daje moc. Jednocześnie tak trudno uwierzyć, że jest to możliwe wśród obcych sobie ludzi. Paradoksalnie jednak udaje się to nieraz lepiej niż w rodzinie, bo w grupie nikt nikogo nie chce zmieniać. Możemy się wysłuchać, zaczerpnąć z doświadczenia innych, doświadczyć bycia przyjętym takim jakim się jest, bez bycia ocenianym.

“Przyjdź” tak jak to teraz jest możliwe. Zwykle  nasze grupy odbywają się na Freta, w Stu Pociechach. Teraz mogą i muszą odbywać się w sieci. Zapraszamy Was, bo sprawdziliśmy i wiemy, żę takie spotkanie też działa i wspiera! Że to mozliwe!

Zapraszamy na 5 spotkań po 2 godziny w 6 osobowej grupie

  poniedziałek 19.00- 21.00, start w marcu, gdy zbierze się grupa 

Sytuacja jest jaka jest. Niektórzy stracili pracę, innym obcięto pensję. Na ten moment jesteśmy gotowi nie zarabiać. Dlatego nie wystawiamy ceny za te zajęcia. Zależy nam na 10 zł wpisowego jako gestu potwierdzenia Waszego zaangażowania. Natomiast jeśli możecie  - wpłaćcie więcej. Zazwyczaj realny koszt udziału w grupie wsparcia waha się w granicach 60-80 złotych za jedno spotkanie (zależnie od wielkości grupy) czyli około 350 zł  za za 5 spotkań. Wasza otwartość w tym temacie pomoże nam, Stu Pociechom, przetrwać i po wszystkim mieć dokąd wracać. Natomiast najważniejsze dla nas jest spotkanie z Wami, niech brak środków nie będzie przeszkodą!

Za każdy taki gest dziękujemy!

Będziemy tuż przed spotkaniem rozsyłać do osób zgłoszonych linki z zaproszeniem. Wystarczy kliknąć w link i połączyć się z resztą grupy. Można uczestniczyć używając komórki albo co trochę wygodniejsze laptopa. Zachęcamy do używania słuchawek.

Grupa startuje,  gdy zbierze się grupa

Prowadząca Malwina Borowiecka

zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy

 

Back to Top