Moje dziecko mnie złości - grupa stacjonarna

Czasem już nie masz siły na nic…. ale to TY  jesteś mamą. To Ty masz pomóc, pocieszyć, wysłuchać i zrozumieć. Ty masz przyjąć wszystkie lęki, niepokoje i potrzeby. 
Ty masz z uśmiechem dbać o to, żeby domownicy mieli się lepiej. Jedli zdrowo, ruszali się wystarczająco i mieli kreatywne, rozwijające zabawy. Powinnaś być bardziej  cierpliwa. Powinnaś się nie denerwować. Powinnaś...

Ale tak naprawdę z tym uśmiechem na ustach czujesz, że już nic nie zmieścisz i wybuchasz.
Wrzeszczysz, robisz to, czego obiecałaś sobie już więcej nie robić. 
I od nowa starasz się i szukasz kolejnych wskazówek, które pomogą Ci zapanować nad złością.
Oddychanie, joga, medytacja, relaksacja ……
Uśmiech na twarz i na dyżur: nauka zdalna,  praca na hołmofisie, pranie, zabawy kreatywne, zupa..  Mamo! a on mi zabrał…! A pies nasikał …
Tu zetrzeć , tam pocieszyć, tu poczytać, tu Przepraszam za zwłokę, ale nie zdążyłam…..

Pakujesz to wszystko do środka i …. starasz się być cierpliwa...
Czy jest coś, co możesz dla siebie zrobić, zamknięta w domu z dziećmi, żeby nie zwariować ?
Mamy propozycję. Czas na “wypakowanie” tego wszystkiego, co tak upychasz do środka. Raz na tydzień spotkania grupy. Czas dla Ciebie!
To trochę jak sprzątanie :-) Jak się coś powyrzuca, to się zrobi miejsce i  zmieszczą się inne rzeczy. 

8 spotkań, na których obejrzymy  złość, poznamy jej mechanizmy, spróbujemy znaleźć sposób, żeby czuć się wobec niej  mniej bezradni.
8 spotkań, na których nic nie “powinnaś”, a możesz trochę poluzować, opuścić ramiona i przez 2 godziny uśmiechać się tylko wtedy, gdy coś Cię rozbawi.
8 spotkań, które pozwolą Ci poczuć się trochę lepiej.

 Może POWINNAŚ spróbować  ? :-))))) A może CHCESZ?

Czekamy na matki wściekłe, zmęczone, utrudzone, znudzone, niewyspane, sfrustrowane, ale też cieszące się z małych rzeczy, spokojne  i wypoczęte. Czekamy na te, które dzisiaj złościły się na swoje dziecko i te, którym udało się dzisiaj tego nie zrobić :-) Czekamy na Was :-)

Spotkania będą  online. Pracujemy tak od marca. Mamy za sobą doświadczenie pracy z grupami online i wiemy już, że to działa. Nawet, jak wydaje Wam się to trudne, to zachęcamy - spróbujcie :-)  Spotykamy się na Zoom.

Pierwsze spotkania z cyklu będą spotkaniami warsztatowymi. Na kolejnych będziemy bardziej się przyglądać Waszym sytuacjom, potrzebom i będzie czas na Wasze konkretne pytania.

Start  13 września lub po zebraniu się grupy

wtorki, 18.00 - 20.30

prowadzenie : Katarzyna Gałązka, Maria Smereczyńska

Formularz zgłoszeniowy

Spotkania są bezpłatne, grupa jest dofinansowana ze środków Dzielnicy Śródmieście. 

 Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i ... Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "Moje dziecko mnie złości ."
  • Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 7 osób

 

Regulamin uczestnictwa 

Back to Top